Wpis z mikrobloga

Hej Wykop

Kolejna, nowa, oryginalna, niepowtarzalna... itd marka #streetwear stara się wbić na rynek( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale spokojnie, znamy zasady. Zaczynamy od #rozdajo kodu, który uprawnia do zakupu -60% w naszym sklepie z darmową wysyłką (a co się będziemy!).
Zasady są takie: jutro (28.11.19) o 21 wylosujemy na pewno taki jeden kupon. Za każde 200 plusów tego wpisu do puli dokładamy kolejny kupon, tak samo jak za każde kolejne +50 followów na naszym Insta
Żeby wam nie było nudno, to już teraz do niedzieli trwa kod -35% BLACKUNTIE z powodu black week'u- oczywiście z darmową wysyłką.

Kilka słów o dalszych krokach:
za niedługo będą u nas dostępne bluzy czyste i z grafikami (również autorski krój ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) szyte na porządnym włoskim materiale, który nie boi się niczego (Paweł po słynnym skoku nawet by nie przeklnął), także śledźcie profil i śmiało piszcie na Insta/ Wypoku.

#modameska #modadamska #cebuladeals #dziendobry
UNTIE - Hej Wykop

Kolejna, nowa, oryginalna, niepowtarzalna... itd marka #streetwe...

źródło: comment_Gi6XqmNVu42Mjdt8xTTYxbVMAVz5iEID.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu: bardzo konstruktywny komentarz- dziękujemy za niego!
Jedna z grafik- Terror- faktycznie nawiązuje do filmu, druga zaś jest polimorphem stworzonym dla nas- w filmie go nie uświadczysz. Przy czym streetwear ma mało wspólnego z kibolami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście motyw filmowy został użyty jak na razie tylko tutaj i nie jest to nasz motyw przewodni- jednak dzięki za ciekawe tytuły ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
@UNTIE kolejna zielonka ze smiesznym gownokodem, idz do pracodawcy z wypowiedzeniem bo robisz to zle, przedtem jeszcze usun tutaj konto i zapomnimy o tej przykrej kompromitacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UNTIE: taki streetwear dla januszy xD to już lepiej iść chyba szmate z croppa kupić za 30zl xD plus rozdajo na -60%, polskość w pełnej odsłonie
  • Odpowiedz
@UNTIE: #!$%@?, wy chcecie wypromować marke streetwearową na wypoku? Serio? xD przecież tu większość użytkowników #!$%@? w outficie Quechua by Decathlon, co wy tu chcecie ugrać? Skręćcie jakąś afere i przy okazji wam się marka wypromuje, ew profil insta z gołymi dupami, ale to też już było (tci, misbhv i inne takie).
Piwniczny streetwear, no nie, tego jeszcze nie było tutaj xDDD
  • Odpowiedz
@UNTIE: To życze powodzenia, jednak nie wiem czemu miałbym wybrać wasz produkt a nie zwykłego tszirta z hma za 29,90 PLN. Zrobcie jakiś kontrowersyjny kontent najpierw a potem pchajcie swoj merch bo teraz to nie wiadomo o co chodzi. Druga sprawa, jak sie chcecie cenić, to nie walcie promocji minus milion procent na starcie bo to jest słabe, streetwear wydawalo mi sie zawsze, ze opiera sie na #!$%@? taczki siana
  • Odpowiedz
@waskizlo: na starcie- o żadnym obrażaniu nie ma mowy, każda opinia się liczy!
Tego nie dotkniesz przez ekran, ale różnimy się jakością materiału i nadruku- coś o ubraniach wiesz ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale schodzimy z ceny, żebyś jednak Ty i inni klienci dali nam szansę i zobaczyli/dotknęli naszego produktu stwierdzając- faktycznie jest dobrze (bądź nie i odesłali ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@UNTIE: Streetwear, tak jak ja się spotkałem, to głównie odzież sportowa, ale nie stricte pod jakąś dyscyplinę, tylko po prostu luźne szmatki do chodzenia po mieście - T-shirty, bluzy z kapturem, polówki, kurtki "kangurki",bawełniane dresy, itd. Tak ja to rozumiem i chyba nie tylko ja, nawet w tej dyskusji padają nazwy brandów typu Prosto, czy Stoprocent.

Jak piszecie o super bawełnie i ciekawych krojach, to szczerze mówiąc, nie wiem czy
  • Odpowiedz
@Gorejacy_krzak_agrestu: STOPRO i Prosto to zdecydowanie inny target. Bardziej "hip hopowcy"

To co chcemy zapewnić to swoboda w ubraniach- stąd szeroki krój, grafiki zwracające uwagę w subtelny sposób (nie wielki fak na całą klatkę, bądź ogromny napis TOMMY HILFIGER)- robią to, oraz jakość. Zgadzamy się, wiele jeszcze trzeba się nauczyć i sukcesywnie to robimy.

Za te konstruktywne komentarze śmiało możesz napisać do nas na priv, a dostaniesz swój osobisty kod.
  • Odpowiedz
@UNTIE: Spoko, chłopaki, nie potrzebuję kodu, wrzućcie jakiemuś Mirkowi czy Mirabelce którzy mocniej siedzą w targecie. Ze swojego skromnego doświadczenia z tematem szczerze i gorąco polecam rozkminę, w jakiej muzyce siedzi Wasz odbiorca i wspieranie zespołów, koncertów i innych wydarzeń z danego świata. To naprawdę bardzo pomaga, zwłaszcza jeśli naprawdę czujecie dany temat. Jeśli kojarzycie takie marki jak Granda, Femipleasure, Ninetyeight i wiele podobnych, to nie sposób nie zauważyć, że
  • Odpowiedz