Wpis z mikrobloga

Przypomina mi się pierwszy tydzień. Kiedy to Karolina wyczuła od razu falszywosc Anki.. Mówiąc o tych wkurzajacych Ukraińcach, którzy przyjeżdżają do Polski tylko dla korzyści finansowych.. Nie zwracając na innych.. Patrzcie jak po takim czasie słowa Karoliny na temat tej Ameby się sprawdziły.
#bigbrother
  • 9
  • Odpowiedz
@kimi38: maska została zrzucona. Jak można się tak upokorzyć i upaść moralnie dla jakieś kasy, lików ii sławy. Nie ma to jak zostać celebrytką bez klasy i pozostać bez kręgosłupa moralnego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kimi38: gdyby tak nie cwaniakowala od początku chcąc się pokazać to zaszlaby naprawdę daleko. Ale na jej miejscu cieszylabym się z tak szybkiego wyjścia patrząc na to co się tam teraz dzieje. Tak właściwie to im dłużej tam siedzisz tym bardziej masz przewalone.
  • Odpowiedz
@kimi38: Ja tego nie kupuję, tych zachwytów nad uczestnikami, którzy irytujący byli na samym początku. Nie wierzę, że na tym etapie w jakiś niesamowity sposób byliby ulubieńcami publiczności. Obejrzałem sobie też ostatnio jakieś stare shoty z Anką z pierwszych tygodni i wciąż uważam, że w większości sporów to ona miała rację.
  • Odpowiedz