Wpis z mikrobloga

@piesFM: całe życie nam wmawiają, że osoby stare są mądre, bo mądrość bierze się z wiekiem. A tu się okazuje, że to gówno prawda. Jak ktoś był idiotą w wieku 16 lat, w wieku 70 wciąż idiotą może być.
  • Odpowiedz
  • 269
@simperium To może było prawdą w średniowieczu, gdy aby dożyć sędziwego wieku, trzeba było być naprawdę ogarniętym (i mieć szczęście nie umrzeć od choroby, wojny, dzikich zwierząt itd.) lub dobrze się urodzić, co już samo w sobie równało się zdobytemu wykształceniu. Dzisiejsi starzy ludzie nie są w niczym wyjątkowi i - jak powiedziałeś - kto był idiotą całe życie, nie zmądrzeje nagle w późnym wieku.
  • Odpowiedz
@piesFM: w Gdańsku raz byłem świadkiem jak dwóch dziadków, kłócąc się o miejsce, licytowali się który z nich miał większe obrażenia na wojnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@piesFM: Miałem sytuację, że jadę tramwajem i siedzę na pojedynczym miejscu. Nagle podchodzi jakiś starszy pan, klepie mnie po ramieniu i pokazuje coś w rodzaju legitymacji przy której miał taki obrazek jakim są oznaczone miejsca dla niepełnosprawnych. Okazało się, że siedziałem na miejscu oznaczonym dla niepełnosprawnych, więc normalnie ustąpiłem miejsce dziadziusiowi i przesiadłem się na inne wolne miejsce, które było zaraz przy tym z którego mnie ten stary #!$%@? wycyganił, bo
  • Odpowiedz
@Himre: no niestety, kto korzystał z warzawskiej komunikacji miejskiej ten doskonale rozumie mema, żeby starsze kobiety poddać stymulacji prądem elektrycznym ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie zapomnę jak mnie kiedyś jedna próbowała wygonić z miejsca, bo to jest (tu cycat) "jej ulubione" i już. A w całym, przegubowym autobusie było może z dziesięciu pasażerów XD
  • Odpowiedz
@piesFM Moja koleżanka ostatnio miała to samo. Siedziała sobie na przodzie przy oknie. Autobus był niemal całkowicie pusty. Gdy nagle weszła jakaś babcia, stanęła przy niej i zaczęła robić "ykhym", koleżanka się na nią spojrzała a babcia do niej że ona chce usiąść na jej miejscu xD No kurcze. Spojrzała na nią i powiedziała, że tu siedzi ona i że jest tyle innych miejsc więc jakieś i dla siebie ta babcia znajdzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piesFM: a według mnie bardzo mądre panie. To miejsce to pewnie jedyna rzecz jaka im w życiu pozostała, a one zamiast skakać sobie do gardeł jak to Polakom przystało, kulturalnie, cyk, dokumencik, załatwione.
  • Odpowiedz
do kompletu zabrakło młodej, honorowej dawczyni krwi w ciąży ale jeszcze słabo widocznej. A na serio taka baba ma siły cały dzień biegać po targowiskach a w tramwaju chłop co właśnie ręcznie wnosił 2 tony cementu na 4 piętro powinien jej ustąpić..
  • Odpowiedz
całe życie nam wmawiają, że osoby stare są mądre, bo mądrość bierze się z wiekiem. A tu się okazuje, że to gówno prawda. Jak ktoś był idiotą w wieku 16 lat, w wieku 70 wciąż idiotą może być.


@simperium: Problem w tym, że wykopki zdają się uważać na odwrót, tzn., że każdy stary człowiek jest głupi, zły i zasługuje na nienawiść.
  • Odpowiedz
A na serio taka baba ma siły cały dzień biegać po targowiskach


@hu-nows: Tak naprawdę, to #!$%@? wiesz, co ona robi i tak naprawdę nie powinno cie to obchodzić. To jest tak samo głupie, jakby powiedzieć, nie mając o tych ludziach żadnego pojęcia, że ten sam młody chłop miał siłe cały dzień biegać po dyskotekach, to ma ustąpić staruszce, która męczyła się samodzielną opieką nad niesfornym wnukiem z ADHD .
Zawsze
  • Odpowiedz