Wpis z mikrobloga

@L3gion: Jeśli wygląda na słabą(a w pewnym wieku, powiedzmy 80+ każdy jest już słaby), to obowiązkiem normalnej osoby(nie wykopkowego autystyka pozbawionego empatii, który jest dumny, że postawił się złemu potężnemu zniedołężniałemu starcowi) jest jednak ustąpić. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: Wtedy tak. Ale ostatnio gdy jechałem to do przepełnionego autobusu wlazły baby około 60 lat i zrobiły raban byleby tylko usiąść, "bo przecież są starsze". Najczęściej te najstarsze i najsłabsze nawet odmówią gdy chcesz ustąpić a stare #!$%@? po rajdzie zakupowym wciskają się i pyskują.
  • Odpowiedz
@L3gion: No ja trochę się komunikacją miejską najeździłem i mam problem z tymi waszymi historyjkami, bo tak zachowującą się babę widziałem jeden jedyny raz(chciała się wcisnąć w miejsce, które ktoś ustąpił kobiecie w ciąży gadając "ja jestem starsza", ta w ciąży miała około 45 lat na oko i baba chyba myślała, że ktoś jej ustąpił ze względu na starość, bo nie zauważyła brzucha xD). Za to naprawdę często spotykałem się z
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: Ja nic nie koloryzuje ¯\_(ツ)_/¯ ZTM Katowice here, takie sytuacje to nie codzienność ale jeśli już się z tym spotkam to najczęściej osoby 50+. Menelstwo, Januszerka, stare baby. Młodzi to najczęściej muzyka albo głośne gadanie, to już wolę to osobiście.
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: jeżeli jakaś baba czy inny dziadyga chce podróżować na starość na siedząco to niech za młodu odkłada na taksę a nie sapie nad innymi pasażerami którzy nie są od niej gorsi i tak jak humorystycznie-stereotypowo się to przedstawia mają prawo siedzieć po wcześniejszych męczących zajęciach. Tak samo w pkp - nie masz miejscówki to wyjazd z mojego miejsca, nie ważne czy masz na rękach osiem bombelków. Ja na starość nie
  • Odpowiedz
@WszeborWlostowic: oj dzbanie, rownie dobrze płacenie składek zus możesz nazwać #!$%@? bo przecież jakoś to będzie, społeczeństwo pomoże, cocojambo i do przodu. Stare baby jeb*ć prądem a nie sie litować, bo sapią
  • Odpowiedz