Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 815
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robertK: ależ nie będę porównywał, bo kot bez łapy jest bardziej sprawny niż człowiek bez nogi. A prawo zabrania usypiania takiego zwierzęcia, tak jak i zabrania eutanazji. Weterynarz by Cię wyśmiał jakbyś chciał uśpić zwierzę domowe tylko dlatego, że sobie coś złamało.
  • Odpowiedz
@Jotu: Duza czesc ludzi po amputacjach ma zespoly bolowe.Podejrzewam ze koty rowniez beda mialy takie dolegliwosci,ale kot nawet ci nie powie ze go boli.
I weteryniarz byc moze wysmialby mnie ze chcialbym uspic zwierze ze zlamana konczyna ale nie zwierze z dozywotnim kalectwem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@robertK: chłopie, prawo zakazuje i żaden normalny weterynarz nie uśpi takiego kota, bo poza tym brakiem łapy, jest on kompletnie zdrowy, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kalectwo to to jest według nas, kot sobie świetnie radzi. On nie rozumie pojęcia niepełnosprawności fizycznej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jotu: spoko Mirku. Mój kot po amputacji przedniej łapki miał być mniej aktywny i mieć problem z chodzeniem, a łaził po pionowych ścianach i łapał myszy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jotu: Jotu Jotu kot jest niepełnosprawny ale umysłowo potwierdzam wykopki mają rację. Ty a nie czekaj, to ta druga kupa tłuszczu jest umysłowo upośledzona. No wiesz co robić mordo.
  • Odpowiedz
@Jotu znam kota który bardzo dobrze radzi sobie bez łapki, tam również nie dało się jej uratować, jednak nie przeszkadza to kotce być najbardziej aktywnym z 5 kotów w domu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@good_excuse: przy śrucie to jeszcze nie byl mój kot, a tylko różowej, ale tak, to przeważylo o niepuszczaniu. Zabezpieczone okna, kompletnie osiatkowany taras i elo.
  • Odpowiedz