Wpis z mikrobloga

Hola mircy!

Nie udzielam się za często ale sprawa jest oczywiście wyjątkowa.
Zmuszony koniecznością zakupu auta używanego postanowiłem sprawdzić ofertę aut używanych od dealera. Wybór padł na Opla Astrę i salon Skody.

Generalnie jak prywatnych właścicieli jestem w stanie tolerować tak autoryzowanego dealera, który na stronie obiecuje ludziom gwarantowany stan techniczny a na miejscu rzeczy wyglądają zupełnie inaczej nie zdzierżę. Za dużo widziałem tam starszych ludzi szukających "Małego Autka Do Jazdy Po Mieście" , wzruszyło mnie to.( ͡° ͜ʖ ͡°)

A więc:
Salon: ŠKODA Łódź Bednarek - Salon i Serwis, ul. Szczecińska 38, Łódź,

Samochód: Opel Astra 1.6 rocznik 2011, VIN: W0L0AHL48B2101609.

Kartka informacyjna na aucie mówi nam, że samochód 100% sprawny technicznie, bez żadnych usterek.

A oto co wyszło:

Bity z prawej strony (powłoka lakiernicza 280 mikrometrów, podłużnice spawane),
Uszczelka pod głowicą (olej w płynie chłodniczym, maź na korku, CO2 w zbiorniku na płyn chłodniczy),
Uszczelka pod zaworami do wymiany (silnik zalany olejem).

Na dodatek obsługa salonu próbowała mi wmówić, że przy takich symptomach to wcale nie musi być uszczelka pod głowicą. A na koniec... powiedzieli, że mogą to naprawić w cenie. Nie - dziękuję.

Wołam #motoryzacja dla zasięgu i #opel , #opelastra . Wybraliśmy twarz Galerii Krosno, może uda się wyplusować opinię Google? Może kogoś to ustrzeże przed miną.

https://goo.gl/maps/97bWSRUMYzxE3tyC7

dyskretnatransformatafuhrera - Hola mircy!

Nie udzielam się za często ale sprawa j...

źródło: comment_CDOC9obhtNQWVTDORzj16rJEsNMNfjHf.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dyskretna_transformata_fuhrera: kupowałem ostatnio w salonie samochód i chciałem zostawić im moja asterke tyle, że inny silnik i starsza bo z 2007 roku zostawić. Przyjmują wszystko xd kwestia ceny. Nie dogadaliśmy się bo chcieli dać mi 2-3tys, a wystawiłem za 8tys i było kilka chetnych i finalnie sprzedałem w rodzinie za 6tys bo jeździłem nią szmat czasu i byłem pewien, że większych problemów nie sprawi nabywcy. Zmierzam tylko do tego, że do
@namiot666 ja jestem ultra zadowolony. Szczególnie z panoramicznej szyby i wielu innych. Głównie o to mi chodziło. Kupiłbym raz jeszcze. Szczególnie że chyba tylko astry mają te szybę