Wpis z mikrobloga

#spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza

Jakiś czas temu, na początku miesiąca, któryś Mirek dał tutaj ogłoszenie następującej treści:

"Od połowy stycznia moja firma będzie potrzebowała spawaczy. Prosta robota dla początkujących. Do tego czasu na spokojnie można sobie zrobić kurs, koszt ok 1800zl albo z UP za darmo jeśli dobrze trafisz.
Zarobki są dość niskie jak dla spawaczy, bo przy 37h ok 2200zł tygodniowo na ręke, już po odciągnięciu kosztów za mieszkanie (warunki mieszkaniowe są bardzo dobre)
Jeśli chcesz robić nadgodziny to wychodzi jakieś 3300zł tygodniówki.
Zjazdy do Polski co 6 tygodnie na 1/2tyg, #szczecin często zjeżdża co weekend bo blisko
Dodatkowo 12.5% z zarobków odkładane jest na wakacyjne + 10,5% na urlopowe. Praca stała"

Raz w życiu zamiast zrobić screena to skopiowałem treść i wysłałem koledze-spawaczowi, a teraz mnie o to pyta bo plany mu się pozmieniały i byłby zainteresowany - Mirku jeśli tu jesteś, odezwij się.

Ew. ktoś coś podobnego?
  • 18
@Siateczkasrodplazmatyczna ELO MORDECZKI SZUKAM PROF SPAWACZY 20 ERŁO DO RENKI POD STOLIKIĘ ŚWIETLENIA SPAWUW RĘTGENĘ 200% PSZETOPU 90H W TYGODNIU HATA NA PIENTROWYH ŁUSZKACH WYPŁATY CO PUŁ ROKU BADANIA ALKOMATĘ CO RANO I W WEKENDY

coś czuje, że takiemu jak Ty "polaczkowi" Januszowi bardziej spodobałoby sie takie ogłoszenie bo chociaż nie ma co narzekać