Wpis z mikrobloga

@Bigbrother: ogólnie widzę, że media się skupił na tej zerwanej bluzce, a przecież zaraz po tym większość ludzi opowiedziała się po jego stronie, wiedząc że to byla zwykła wpadka. A sławina ma inne grzechy na koncie, za które ludzie go nie lubią
@Bigbrother: dlaczego? Ma swoje zdanie, trzyma sie go, slawiny msli ze jest kims waznym. Pokazal sie bardzo zle, i to nie chodzi tylko obluzke, raczej o caloksztalt. Co do molestowania wielokrotnie przekraczal granice, czy ktos z Twoich znajomych wklada Ci dla zartu palec miedzy posladki, albo Cie #!$%@?, a moze kladzie sie na Ciebie i dziwnie przytula, no i gdy jestes pijana, to sadza Cie sobie na kolanach i dotyka Twoich
@katzab: ja tez mam swoje zdanie. I je wyrażam. Niepodanie ręki jest #!$%@? i już. Szczególnie w relacji dziennikarz gość wywiadu. To nie jej prywatna sytuacja. Tylko Dorota jest w pracy. Druga sprawa ja nie będę pisać ze Mateusz molestował bo to poważny zarzut. To może powiedzieć dziękczynna z bb a nie ja. Ale każdy ma swoje zasady w życiu. Ja mam swoje i rękę podaje nawet komuś kogo nie lubie.
@Bigbrother: no i wlasnie, Ty bys reke podala, p. Wellman ne podala jej prawo, jej sumienie. Ps nie twierdze, ze molestowal, twierdze ze przekraczal granice kultury i dobrego smaku. Co zabawne, sam zainteresowany nie widzi nic zlego w swoim zachowaniu, moze dlatego tak trudno dostrzec, ze robil zle, bo w Pl tolerujemy takie zachowania? Wielu uwaza, ze nic zlego nie zrobil, a dla mnie to jest calkowite przegięcie i jak najbardziej
@katzab: ja od początku pisze ze robił źle. Ze obłędnie się zachowywał. Byłam pierwsza co to pisała to gromy na mnie leciały ze jestem MaDka. Ale luz. Byłam hejotwna przez panów. Wiec i przez panie tez przejdę
@Bigbrother: też mi się tak wydaję. Można mieć swoje złe zdanie na czyjś temat, ale zwykła kultura nakazuje przywitanie się z osobą nawet jak się jej nie lubi. Pani Dorota tylko pokazuje swoje fochy, które i tak nikogo nie obchodzą oprócz jej samej.
@katzab: jesCze raz napisze. Sytuacja była w pracy a nie w życiu prywatnym. Np w knajpie. Nie wierze w to ze ty w pracy tak się zachowujesz a twój szef mówi: super. Nie podawaj ręki ludziom skoro ich nie lubisz. Ps. Jestem dziennikarka. Czynna. Od 15 lat. Znam tez dorote. I mimo wszystko uważam ze to nie Ok zachowanie
@Bigbrother: ja ciebie nie hejtuje, tak samo uwazam, ze wtedy za szybko mu odpuszczono, oraz odzew spoleczny byl w wiekszosci taki, ze nic sie nie stalo, bawili sie i przypadkiem tak postapil. Dla mnie gosc jest spalony, jesli ta jego kariera w mediach sie jakos rozwinie, to juz jak dla mnie upadek cywilizacji ;)
@Bigbrother: nie wiem, czemu mnie atakujesz? Przeciez, to czy ktos komus rękę poda, to jest jego sprawa. P. Welman zrobiła, jak uwazala za sluszne, to jej sprawa, Ty postepujesz wg wlasnego sumienia. Ja wyrazilam opinie, ze nie zawsze trzeba robic to, co wiekszosc uwaza za sluszne. Postepuje sie wg własnego sumienia, zamiast isc slepo za stadem ;)
@katzab: ja nie atakuje tylko pytam czy w pracy tez wyznajesz zasadę ze się nie podaje ręki komuś jeżeli nie masz na to ochoty. Wątpię. Praca to nie prywatny dom. Obie o tym wiemy. Żaden szef by ci nie pozwolił na tego typu impertynencje. I już. A Dorota welman z cała sympatia dla niej była właśnie w pracy. I już.
@Bigbrother: nadal uwazam, ze zrobila, jak uwazala za sluszne, znajac jej poglady, wcale mnie to nie dziwi, ponadto pewnie nie byl to pierwszy raz. Jesli chodzi o mnie, to w pracy nie mam kogos kogo tak bym traktowala. Zas w zyciu osobistym, owszem i z ta osoba nie podajemy sobie reki na przywitanie, mimo ze sie dosc regularnie widujemy i tyle.