Wpis z mikrobloga

@maciorqa: jak na noc i nie płukała ślina tego miejsca to ok. U mnie lepiej się jednak sprawdzał tantum verde (nie wiem czy jest na afty ale pomagał bardzo szybko).
  • Odpowiedz
@maciorqa: również polecam solcoseryl - maść z krwi cieląt:) trzeba wytrzeć do suchego papierem i nanieść maść, tworzy powłokę ochronną i tak bardzo nie boli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@maciorqa: codziennie 2 razy płukać jamę ustną listerinem zielonym bądź tym niebieskim. Od ponad 2 lat nie mailem ani jednej. A miałem spory problem z tym , nic nie pomagało. Tylko Musa być te listeriny mocne nie te dla bab. Morda musi szczypać jak się płucze. I nie 20 sec, a na 5 minut. Bierzesz wieczorem prysznic to lejesz w mordę i pluczesz dopóki nie skończysz się myć.
  • Odpowiedz
próbowałeś w ogóle? To nic nie daje.


@Jonn: ale co czy próbowałem? Tak, wszystkich metod jakie wymieniłem próbowałem. Niestety mam jakiś upośledzony organizm i jak np. nie umyję butelki a się z gwinta napiję to zaraz mam afty...
  • Odpowiedz
@Jonn: czy ja wiem, jakiś czas temu jak miałem to specjalnie pijąc whisky robiłem tak by przelatywało przez tę ranę i na drugi dzień zniknął stan zapalny ¯\(ツ)
  • Odpowiedz