Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Czy są wśród nas posiadacze obudowy be quiet! Pure Base 600. Jestem nią mocno zainteresowany, ale nie do końca przekonany, czy rzeczywiście jest to najlepszy wybór w tej cenie...
Generalnie obudowa jest piękna i przyjazna dla składaczy - chociaż podobno występują jakieś błędy z montażem 2,5" ssd z tyłu obudowy. Jedyna jej wada(?) to możliwość montażu dwóch wiatraków na froncie (120mm lub 140mm), gdzie w innych obudowach raczej bez problemu możemy wrzucić te trzy sztuki. Stąd moje wątpliwości co do słuszności wyboru. Może ktoś ma doświadczenie z tą płytą i wie, jak wygląda sytuacja z temperaturami podzespołów itp. Z góry dziękuję!

Pobierz
źródło: comment_jtw2dKJTKvrWgNpt2dMnYaYlm38oMZO8.jpg
  • 23
@tennlan: Nie wybaczę sobie tego! :D A tak na poważnie, to wiadomo, że większość to marketing i nawet tego typu wykresy mogą być robioną pod konkretny model. Gdybym był producentem obudów do komputerów personalnych, to sam rzuciłbym groszem takim portalom, żeby podbili moje statystyki.

Nie jestem aż takim geekiem, chociaż wiadomo, że kultura pracy jest ważna, bo przekłada się na żywotność sprzętu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mariobit: tak, tylko widziałem już za dużo testów żeby wiedzieć że nawet signum sg1 tg za 180 wystarczy do sprzętu do 6-8k nawet.
Zresztą co to za różnica te kilka stopni, jeszcze 5 lat temu nikt nie podejmował takiej dyskusji, a ja w swoim życiu miałem sporo piekarnik ów od Amd.

Jak chcesz coś lepszego to armis ar7, a tak to cała reszta to zależy od widzimisię, jak chcesz mieć cos
@tennlan: I jak Ci sprawuje się ta obudowa? Mocne masz tam podzespoł? Korzystasz z wymagających aplikacji biurowych? Jakie temperatury? Sorrka, że tak pytam o wszystko, ale zbytnio nie wierzę w te wszystkie testy i wolę po prostu zapytać się osoby, która nie ma żadnego interesu w reklamowaniu danego sprzętu i powie prawdę.