Wpis z mikrobloga

Xiaomi przedstawiło koncepcyjny projekt nowego czytnika ebooków, który ma pojawić się w sprzedaży wcześniej, niż przypuszczano. Mi Reader jest dostępny w serwisie crowdfundingowym MiJia już od 20 listopada.

Więcej informacji: Xiaomi zamierza wprowadzić na rynek czytnik ebooków Mi Reader. Czy urządzenie zagrozi pozycji Kindle?

#ebook #czytajzwykopem #ksiazki #czytniki #technologia #literatura
#naczytniku <= tag do obserwowania/czarnolistowania
NaCzytnikuPL - Xiaomi przedstawiło koncepcyjny projekt nowego czytnika ebooków, który...

źródło: comment_4rm9PcKCBq1DWxqOnCl0ir6QFPWrC5Vr.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@president: Kolor jak kolor, na białym bardziej widać brud ale to kwestia gustu (wolałbym czarny). Wymiary? Praktycznie takie same jakie mają przykładowo inkBOOK Lumos czy Prime, a prawie takie same jak PW4 (wysokość mniejsza o 8 mm). Ekran o takiej samej przekątnej. Nie wiem w czym problem jeśli chodzi o wielkość bo praktycznie nie odstaje od innych.
  • Odpowiedz
@Ferengi: w każdym razie skupiając się na jedynie wypowiedzi @MarianKolasa: może generalnie mu się czytniki nie podobają bo są brzydkie? Opiera swoją opinie o swoje odczucia, niezależnie czy wygląda jak "inny czytnik bez fizycznych przycisków" czy nie. Po prostu stwierdził, że wg niego jest brzydki.
  • Odpowiedz
@president: Nie chodzi mi o kwestię gustu, to sprawa indywidualna, tylko o to, że ten czytnik praktycznie nie różni się od większości pozostałych dostępnych na rynku. Na dobrą sprawę to one wszystkie szczególnie ładne nie są, można odnieść wrażenie, że - w przeciwieństwie do telefonów - czytniki pod względem wyglądu stanęły w miejscu lata temu (bo co tu można zmienić?). Czytniki kupuje się raczej (tak sądzę) pod kątem potrzeb czy
  • Odpowiedz