Wpis z mikrobloga

@damiz74: Jeny, jak ja żyję, że zupełnie nic nie słyszę o tych "największych ryzykach w Polsce" wymienionych na obrazku? Jak to się dzieje, że jedynymi osobami które zdają się przejmować tymi rzeczami w moim życiu są lewicowcy na wykopie? xD
  • Odpowiedz
@darkbs01: No i co z tego, że są tam takie "wysrywy"? Wszystko co znajdzie się na głównej albo w TV kwalifikuje się już jako "największe ryzyko" według naszego narodu? Poruszane są przecież przeróżne tematy, zwłaszcza że w TV z tego co pamiętam są dziesiątki różnych programów (a domyślam się że o Łupaszce mówią na jednym).

BTW. z tego co widzę na głównej to przeważają zwierzątka i techniczne tematy, a z
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: Obrazek OPa nic nie wspomina o problemach "prawaków" tylko naszego całego narodu i w tym kontekście też wypowiadam się ja. Na obrazku podlinkowanym przez ciebie też nie ma podziału na prawaków i lewaków. Mam nadzieję, że przed tą gimnastyką umysłową zrobiłeś chociaż rozgrzewkę, bo będziesz miał inaczej srogie zakwasy w mózgu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: jak żyjesz w swojej bańce informacyjnej to się nie dziw, że słyszysz newsy z jednej strony

jakbyś się wychowywał na Podlaskiej wsi od gówniaka to pewnie by cię gówno obchodziło, że na zachodzie Polski występowałyby powodzie, a w górach spadł śnieg
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz:
Obrazek OPa nie jest jednak rzetelną analizą. No i nie oszukujmy się, to nie lewacy mają problem z dżenderem i to piękni chłopcy polskiej prawicy i Janusz "wolę jak ksiądz molestuje dzieci niż edukację seksualną' Mikke widzą największe zagrożenie w zgorszeniu młodzieży
  • Odpowiedz
jak żyjesz w swojej bańce informacyjnej to się nie dziw, że słyszysz newsy z jednej strony


@niochland: To z której strony wyłącznie słyszę newsy, według ciebie? Lewej czy prawej? Poważne pytanie i bardzo ciekawi mnie odpowiedź.

Obrazek OPa nie jest jednak rzetelną analizą.


@Ragnarokk: Przecież to jest dokładnie to co ja twierdzę od samego początku. xD Że ten obrazek to niemerytoryczne gówno. xD
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz:
Jeśli

zupełnie nic nie słyszę o tych "największych ryzykach w Polsce" wymienionych na obrazku?

to w sumie znaczy, że obaj obracamy się w dobrych towarzystwach, bo ja też znam to głównie z tego artykułu :P
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: A teraz wyjaśnij jak ten sondaż ma się do urojeń OPa, bo jak teczowe ławki w Kielcach można podciągać pod "zagrożenie ideologią LGBT", tak reszta nie ma z nim żadnego związku, zaś z wyników można wywnioskować, że Polacy jednak dobrze wiedzą co nam zagraża, no może poza tą "ideologią LGBT", ale #urojeniaprawakoidalne to temat na oddzielną dyskusję.
  • Odpowiedz
@niochland: To co, nie dowiem się w jakiej bańce medialnej żyję, twoim zdaniem?

Dostałeś 6 plusów za ten gówno-wysryw, który zdaje się sugerować, że przez to, że interesują mnie tylko prawicowe media to nie znam największych problemów Polski wg. prawicowych mediów. Także żywo mnie to wciąż interesuje. Dużo mi to mówi o zdolnościach krytycznej analizy tekstu pisanego tych 6 osób, jak i twoich.
  • Odpowiedz