Wpis z mikrobloga

Czy ktoś poleca jakiś tor kartingowy w #krakow ?
Chodzi mi, żeby to nie było jedno kółko, tylko jakiś większy, tym bardziej że zazwyczaj się płaci za okrążenia. No i żeby pod dachem było.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zeronader: byłem w tamtym tygodniu w WRT ze znajomymi (to był mój pierwszy raz na gokartach), nie mam zastrzeżeń, dobra obsługa, świetnie się bawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) minusem dla mnie lokalizacja, bo północ miasta, a ja z południa xd
  • Odpowiedz
@Zeronader: wczoraj byłem na wrt, ogólnie to był mój 3 raz tam. W porównaniu np do skw w Skawinie nitka jest ciekawsza, długa pętla wyjeżdża na zewnątrz. Jedyny minus to temperatury. Obsługa spoko, karty nie wiem bo jeżdżę na pitbajku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zeronader: WRT jest kozak. Jak masz kase to idź na Domagały, najnowocześniejsze gazowe karty. Ale ja mam sentyment i jestem częstym bywalcem u Łukasza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Gomusss: przy otwartym odcinku na zewnątrz okrążenie okolo 38 sekund, przy zamkniętym około 24
  • Odpowiedz
@Zeronader: Raczej Racing Kart. Poza Krakowem odrobinę, ale fajny tor i ma jedną dobrą rzecz: równe karty. Na niektórych różnice między sprzętami są takie, że odbiera całą zabawę.
  • Odpowiedz
@Zeronader:
Racing Kart w Sulechowie - fajny tor, jest się gdzie rozpędzić, są techniczne zakręty, gokarty w miarę równe i dobrze utrzymane, trzeba się mocno postarać, żeby wykręcić dobry czas
WRT - całkiem spoko, fajny techniczny tor, żeby zrobić dobry czas trzeba się przełamać i wchodzić w niekture zakręty bez odejmowania, na minus to dosyć wąsko tam jest
ElitKart - ma najszybsze karty, ale tor jest wąski, więc nie miejsca
  • Odpowiedz
@dzana: czyli na początek to lepszy byłby sulechów czy ten WRT?
I tez mnie zastanawia jaki jest taki optymalny czas jazdy, żeby ani za mało ani się nie znużyć. Bo tam w sulechowie poza karnetami to najdłuższe to 4x8 min są w cenniku. w WRT w sumie tak samo.
  • Odpowiedz
@Zeronader: jak jadę na tor to zazwyczaj dwa trzy razy jeżdzę, jak jedziesz pierwszy raz to po 3 przejazdach po 8 min nie będziesz już mieć sił. Ja WRT i Sulechów oceniam podobnie, więc jedź tam gdzie Ci wygodniej. Na pierwszy raz Gokarting center w sumie też będzie spoko.
  • Odpowiedz