Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy: pady z allegro od januszeksów jeśli nie są podróbami to są oryginałami, ale na rynek indyjski. Sony robi osobne wersje padów na rynki pajeetów. Wyglądają tak samo, nie odróżnisz wizualnie od "naszej" wersji. Ale materiały są gówniane, jakość do dupy i tak jak podróby zaraz się psują, a w najlepszym wypadku ścierają plastiki i analogi
@Andr3v: po etykiecie i drobnych szczegółach na obudowie, chińczyk zawsze czegoś nie dorobi. No i czy działa przyjemnie. Z podróbkami Dualshocka 4 nie miałem za bardzo do naczynia, ale z Dualshockiem 3 przyglądanie się czegółom działa wyśmienicie - patrzysz czy wszystkie napisy idealnie wyrównane, czy np. przyciski nie wystają za mocno, czy wszystkie funkcje działają, szczególnie sterowanie ruchem, czy nie ma literówek na etykiecie i czy ogólnie wygląda jak oryginalna po
@Pouty: jak mocno macham to lata trochę krzyżak ale chyba nie o takie stukanie chodzi. Zawsze możesz kupić tą z fortnajtem za 280 euro a tą odesłać. Jak odeślesz przez furgonetkę to wychodzi ok. 60 zł i amazon bez problemu ci to zwróci. Masz czas 30 dni a może i teraz dłużej, ale nie jestem pewien.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy: Gdzieś wyczytałem, że to silniczek od dualshocka i że sporo osób to ma. Słychać tylko jak trzyma się za prawy uchwyt i porusza w górę i w dół. W padach od xboxa też mi stuka. Wiesz może czy da radę sprawdzić bez pobierania gry czy działają w nim wibracje? Jeśli działają to raczej zostawię ten zestaw i nie będę tego zwracał.
@Pouty: rzeczywiście to może być silniczek, a czy bardziej czy mniej go słychać to zależy jak się ułoży. Jeśli nie stuka mocno to pewnie to to. Wygląda to jak na fotce niżej, te elementy najniżej końcówek uchwytów się swobodnie kręcą wokół ośki i troszkę hałasują. Albo to coś innego może, w sumie nie wiem. W każdym razie dopóki ewidentnie tam coś nie lata po całym padzie w środku to bym się
źródło: comment_Q4VHzoCtR4ZHd1PlD7ngfLExa9cMXpDx.jpg