Wpis z mikrobloga

Mam to!
Silver 1!
A obawiałem się czy wbiję z moimi umiejętnościami silvera 2 xD dobra a teraz historyjka, mam tylko 5 wygranych a jeszcze mam do rozegrania 8 meczy i wiecie co? 6 wygranych, 1 porażka i jeszcze jeden mecz mi został xD rozumiecie? Miałem 8 meczy i musiałem 6 wygrać żeby Silvera wbić :D
Jak na moje umiejętności to się bardzo cieszę, ostatnio ani jednego meczu nie wygrałem, a teraz taka niespodzianka, no to teraz trzeba wyjść z 9 dywizji :) #fut
  • 6
@psikuta_jaroslaw @roxi5017 to zapewne zależy od umiejętności, bo trafiałem na słabsze składy od mojego (np. cały team Holendrów), a robili mnie jak chcieli. Najgorzej trafić na gracza na podobnym poziomie umiejętności do Twojego, który ma Mesiego, Ronaldo, ikony etc. w składzie, wtedy zaczynają się kłopoty.


@kokos1235 dasz rade, skoro mi się udało to Ci się z pewnością też uda ;) najważniejsze to nie wkurzać się podczas gry i grać swoje
@Tratak Faktycznie siadł silver 1, ale na styk styków. Ciągle trafiałem na gości, którzy miażdżyli mój skład lub wygrywali w dogrywce/w karnych. Najgorszy był 29 mecz, gdzie strzeliłem na 2:1 w 82 minucie i kilka chwil później tak z dupy straciłem połączenie z serwerami. Na trzydziesty mecz nie miałem psychy, więc znajomy za mnie go zagrał i wygrał w dogrywce xDD