Wpis z mikrobloga

Chciałbym ustawić sobie kilka celów, na których mi zależy: np. nauczenie się C#/.netcore dla ogarniania backendu, albo codziennie machać kettlebellsem, albo całkowicie zrezygnować z niepotrzebnego cukru w diecie.

Chciałbym mieć możliwość zaplanowania głównego celu np. wspomniana nauka c# i podzielenia tego na odpowiednie sub-cele (jak np lekcje). Nastepnie trackować sobie postęp.

Macie jakieś fajne narzedzia, które pomogłyby mi rozplanować sobie cele i śledzić postepy? :D

#kiciochpyta #pytanie #programy #cele #rozwojosobisty
  • 8
@Uri_: niby tak ale próbowałem już wielokrotnie. Chciałbym sobie śledizć postepy z tym związane. np. podjąłem decyzje o niesłodzeniu kawy i bach zaznaczam sobie każdy dzień kiedy mi się to udało. Nastepnie zrezygnuję też ze słodzenia herbaty itp itd.
np. podjąłem decyzje o niesłodzeniu kawy i bach zaznaczam sobie każdy dzień kiedy mi się to udało. Nastepnie zrezygnuję też ze słodzenia herbaty itp itd.


@inny_89: no to #!$%@? ci sie uda (been there, done that), moja ostatnia udana próba wyglądała tak:
- kompletna rezygnacja z cukru i produktów z cukrem
- kompletna rezygnacja z substytutów cukru (cola light np.)
- jadłem słodkie owoce jak miałem ochotę na coś słodkiego

na
@Uri_: Gratki jak CI się udało. Ja generalnie dużo cukru nie jem. Bardziej wymieniłem to jako przykład aktywności, która mógłbym śledzić dzięki takiemu programowi, którego szukam.
@inny_89: gdzieś ponad rok całkowicie, teraz na rozsądnym poziomie (czasami zjem kawałek czekolady 90% albo dodam do czegoś ketchupu)

akurat kawy nigdy nie słodziłem XD
@inquis1t0r: wow! To w stylu gry jest! Już mi się podoba. :) Jeden tylko problem to to, że na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo skomplikowane ale może kwestia przyzwyczajenia. Dam temu szansę, dzięki!