Wpis z mikrobloga

Saabiszcze juz rok u mnie, czas na male podsumowanie
Dla przypomnienia 9-3 Aero 2008
Przez rok natluklem ponad 22k km przy srednim spalaniu uwaga 8,15 l/100km (tutaj szczegoly - dojezdzam do pracy do centrum Londka). Najnizsze srednie jakie mialem to 6,15 na autostradzie u zabojadow xD
Ani razu CE nie bylo, na MOT tylko drazki stabilizatora wyszly. Ubezpieczenie z 1 rokiem NCB 419 funtow :]
Wizyta w PL odbyta, polnoc zabojadow zwiedzona, o UK nie wspominajac.
To tak jakby ktos sie zastanawial jak wyglada uzytkowanie Schaba z przebiegiem ponad 200kkm.

Wydatki planowane:
filtry, olej x2
wycieraczki, swiece, klocki przod/tyl, tarcze tyl

Wydatki nie planowane:
drazki stabilizatora przod
zaciski tyl (angielska jakosc serwisowania sie klania)
skraplacz klimatyzacji (rozszczelnil sie)

Rzeczy do zrobienia:
chyba plecionka przy tlumiku sie rozsypuje
szyba przednia - odpryski + piekne rysy po zniszczonych wycieraczkach - pamiatka po porzednim wlascicielu (nie do spolerowania)
trzeba bedzie podtlenek zalozyc przy takich przebiegach (juz by mi sie zwrocil)
musze go w koncu do 250KM podkrecic
pewnie za 4-5 miesiecy opony do wymiany
#saab #wykopsaabclub
emissary - Saabiszcze juz rok u mnie, czas na male podsumowanie
Dla przypomnienia 9-...

źródło: comment_RW3DSbHNGrvLEt0BXNipiFMytHHeUoHU.jpg

Pobierz
  • 3
@emissary: spalanie niezłe, sam w Aero 2.0 nie schodziłem w mieszanym poniżej 11-12l, już nie porównując do V6 gdzie pije ile wlejesz po mieście. W trasie trochę lepiej, rekord miałem też na autostradzie na północy Francji gdzie zeszło do 7.9l, ale to była maksymalnie emerycka jazda.

Jakbyś chciał wgrać gotowy program, to w neobrothers są teraz boxy maptuna na dużej promocji. Stage 1 na 250 koni za 360 funtów, przy czym
@Atreyu:
Takiego spalania sam sie nie spodziewalem.
Podkrecac raczej bede w PL, albo u Noobtune, bo wydawac kilkaset elzbietek na maptuna raczej nie mam zamiaru ;)
Co do opon, to zobaczymy co przyniosa przyszloroczne modele, na chwile obecna patrzac po testach to chyba Hankook Ventus S1 evo 3 wjedzie.
Smigam teraz na Yokohamah i jestem pozytywnie zaskoczony jak sie zachowuja.