Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: Nie wiem czy ta wersja z gamepass ma. Ściągnąłem wczoraj, ide jeszcze po jakieś zapasy i się zabieram. Bo w Fallen Order po prostu mi się nie chce. Nudna ta gra jest jak ja pier... I jeszcze ta #!$%@?ąca mechanika respawnu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drzuo: Jak się da poskradać to spoko, bo ostatnio to katowalem looter shootery, gearsy i rage 2. Trochę mam dosyć zręcznościowego strzelania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drzuo: A jest coś jeszcze w GP wartego uwagi? Forzy nie chce bo rozwalilem pada, a Gearsy i Outer Worlds już przeszedłem.
  • Odpowiedz
@franaa: Metro Exodus? Trochę Surviving Mars pograłem więc jak lubisz takiego typu gry to zobacz. W sumie dla mnie tam nic ciekawego nie ma, nawet te Gearsy 5 mi się nie chce grać. Ludzie chwalą Banner Saga a tam jest cała trylogia, Kingdom Come też z takich większych tytułów. Prey bardzo dobra gra jak wcześniej nie grałeś to tam jest. Battlechasers - przyjemny rpg w starym stylu, Bloodstained, Dead Cells, Hollow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drzuo: Prey ograny, szkoda że nie ma tego na księżycu. Surviving Mars mam na Steam, Epicu i GP xD Metro też mam na Epicu i też mi się jakoś nie chce w to grać. Sprawdzę sobie te pomniejsze produkcje. W Hollow Knight w sumie nie pykalem, a slyszalem dobre opinie. Dzięki byku
  • Odpowiedz