Wpis z mikrobloga

@Zwanek: Ja nie mam zamiaru bawić się w czarne listy i cenzurowania. Niestety nie mogę odpowiedzieć więc pisze tu. Jakies podwójne standardy tu panują - mavon non stop wypisuje o diamondzie i lipce, to nie jest święta krowa pomimo kółeczka wzajemnej adoracji wokół niego/ niej.
@ACE41: wiesz, że kilka tygodni wstecz , Sławeeeek też miał pretensje do @mavon, że go na czarną listę wrzuciła? I oczywiście musisz tu wszystkim ogłaszac swoje niezadowopenie. :D
Mnie też ludzie wrzucają na czarną listę bo jestem świadom , że moje gównowpisy bywają ciężkie do przetrawienia i nie awanturuję się, że typ x mnie wrzucił na czarną listę spamując jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dystansu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ja nie mam zamiaru bawić się w czarne listy i cenzurowania.

@ACE41: Ale to już jest kwestia twojego wyboru, a nie problem tagu. Poza tym tu o personalizację wyświetlanych treści chodzi, a nie o cenzurę - równie dobrze możesz ustawić to tak, że osoby z czarno będą mogły pisać pod twoimi wpisami, ale nie będziesz dostawał od nich powiadomień, lub nawet nie będą Ci się wyświetlały ich wpisy.

Jakies podwójne standardy
@Towarzysz_Sobaka: Co mnie obchodzi jakiś sławek? to Twój wyznacznik, że wszystko interpretujesz przez jego osobę? Jest zwyczaj, że kończysz dyskusję ,a nie z dupy wrzucasz na czarną listę nie dając możliwości odpowiedzi,
@Zwanek: Pośród ludzi posługujących się netykietą oraz kulturą dyskusji panuje zwyczaj, że w trakcie dyskusji się nie blokuje nie dając możliwości odpowiedzi. Widocznie Ewa Lipka jest równorzędnym przeciwnikiem dla mavon.
Mozliwości odpowiedzi ani komunikacji nie miałem dlatego to napisałem. Nie musisz więcej rozkładac na czynniki pierwsze chyba napisałem jasno.
Panują tu podwójne standardy na mnie naskoczyliście ,a na mavon nie pomimo, że non stop pisze o odmiennych tematach niż Kononowicz. Nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Panują tu podwójne standardy na mnie naskoczyliście

@ACE41: Ale zdajesz sobie sprawę, że ten tekst o nic niewnoszącym wpisie miał za zadanie jedynie uzmysłowić Ci, że masz do kogoś pretensje o coś, co sam praktykujesz? ;)
Osobiście to mi nie przeszkadza ani obecność wpisu @mavon, ani twojego. Po prostu w tym drugim przypadku się z postulatami nie zgadzam, co piszę wprost.
@Zwanek: Ja doskonale wiem, że też nie napisałem na temat. jednak skala mojego wpisu jest nieporównywalna do częstotliwości postowania nie na temat mavon. Jednak to była jedyna możliwość advoco do osoby zamkniętej w hermetycznym świecie klakierów.
@ACE41: Masz funkcje czarnolistowania użytkowników to zrób z tego użytek skoro pewne osoby i treści kłują ciebie w oczy. Ja tak zrobiłem z niektórymi i jakoś nie narzekam. A skoro nie chce ci się bawić w blokowanie i cenzurę to nie płacz i bóldup tutaj bo niektórzy publikują wpisy które według ciebie nie mają zwiazku z tematyką tagu. Pewne osoby też mnie zczarnolistowały i też w środku dyskusji bez możliwości odpowiedzi
@Saturax: Jak ci nie pasuje mój jeden post to przestań mi wylewać swoje żale oraz płacz i nie wtrącaj się do dyskusji. Wszystko napisałem wyżej, a byle kto nie będzie mnie pouczał co mam robić., Znajdź sobie inny obiekt oraz naucz się czytac ze zrozumieniem. Szkoda mi czasu na klakierów mavona.