Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie że w Counter Strike GO dodano właśnie PŁATNY magazyn (taką skrzynię) na SKINY?!
W swobodnym tłumaczeniu:
Jednostka magazynowa ("Storage Unit") pozwala przechowywać do 1000 nadwyżek przedmiotów, które w innym przypadku przekroczyłyby limit zapasów. W dowolnym momencie możesz przenieść przedmioty ze swojego ekwipunku do jednostki magazynowej, odzyskać przedmioty z powrotem do ekwipunku lub po prostu użyć go do uporządkowania swoich przedmiotów kolekcjonerskich.
Kosz tego bezcennego "mebla" to jedynie 7,49 zł... Wiedzą jak wyciągać kasę z ludzi...
#csgo #steam #pcmasterrace najpierw myślałem, że to #heheszki ale jednak nie ;(
Intelektualista - Wyobrażacie sobie że w Counter Strike GO dodano właśnie PŁATNY maga...

źródło: comment_nXqFxI0VsryQ4XnR6sNEbeuheJCbE6NC.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Intelektualista: Kolego, zapomniałeś już że TF2 miało płatne rozszerzenie ekwipunku już przez parę ładnych lat? XD
Do tego w CS:GO zrobili to fajniej, bo w teorii każdy slot ekwipunku można rozszerzyć do 1000 slotów.
  • Odpowiedz
@Intelektualista: 6.5 roku od wprowadzenia skinów dodają takie cos, zatrważające, ze dopiero teraz to dodali i w dodatku jest to płatne, jakoś ekwipunek Dota2 nie ma limitu, lub ma ale kilkukrotnie większy, tak jak i zakładka steamowa (ta gdzie macie karty i kupony) w ogole nie ma limitu zadnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze to nie jest "poszerzacz" tylko schowek, do którego itemki trzeba ładować, pamiętać
  • Odpowiedz
Wiecie, odkąd gra jest F2P - jestem w stanie to zrozumieć. Ale niektórzy - w tym ja - za nią płacili...
No jak można udawać że przechowywanie skinów jest jakimkolwiek obciążeniem dla serwerów Valve...
  • Odpowiedz
@Intelektualista: No i widzisz? Już ci wykopki wyjaśnili. Coś, co nigdy nikomu nie przyszłoby do głowy, żeby pobierać za to opłatę, Valve zrobiło płatne, ale nikt w tym nie widzi problemu. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: No to napisz w jakiego fpsa mam grać, śmiało, bo dla kogoś takiego jak ja śmierdzacym crapem to są te wszystkie wielkie gry AAA od Ubisoftu i EA- nuda i beznadzieja, na dodatek wszechobecne p2win.

@ChojaK: dokładnie ekwipunek wywala mi regularnie, tak że nie mogę nic sprzedać ani kupić, ani chociaż sprawdzić cenę swoich skinów.
  • Odpowiedz
@krzywy_odcinek: No i co dają te lootboxy w CSie? Przewagę czy kosmetykę?

Poza tym akurat chodzi mi o jakość gier EA i bethesdy, oraz ich cenę. Pomijając lootboxy dalej jest tragicznie. Coroczne uaktualnienie składów do Fify za 200 zł czy smierdzące łajno jakim są fallout 76 czy nowy wolfenstein. To nie dzieła valve.
  • Odpowiedz