Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki,
od pewnego czasu hobbystycznie zacząłem zajmować się recenzowaniem gier planszowych. Początkowo były to wyłącznie recenzje "pisane" od niedawna przeszedłem na recenzje wideo na YT. (tak wiem, że jeszcze realizacyjnie pozostawiają wiele do życzenia ale wciąż się uczę ) Staram się być możliwie jak najbardziej obiektywny w swoich ocenach, a każdą grę niezależnie od tego ile kosztuje sprawdzam tak samo sumiennie. Zależy mi przede wszystkim na szczerości i jak największej dawce profesjonalizmu.

Nie chcę dyskredytować gry tylko dlatego, że mi prywatnie się nie podoba i staram się w ten sposób ich nie postrzegać. Dodatkowo jeśli zechcecie zerknąć na moją stronę czy kanał zauważycie, że staram się oceniać również gry "marketowe" ( ostatnio np. Pstro! z Biedry ) bo chciałbym, żeby w tym kanale dystrybucji zaczęły się pojawiać gry, które realnie będą mogły wciągać ludzi w to piękne hobby.

Od dziś zacznę w miarę możliwości czasowych również udzielać się pod tagami istniejącymi z tą tematyką oraz pozwolę sobie założyć swój tag #recenzjeplanszowek jeśli zechcecie go obserwować to zapraszam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gryplanszowe #grybezpradu #planszowki #hobby
  • 5