Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Myślałem jaką nową planszówkę kupić i padło na Terraformację Marsa. Póki co rozkminiam i wydaje się w ciul skomplikowana, a instrukcja jest tak tragicznie napisana, że nic z niej nie rozumiemy. XD

Przy okazji albo odkryłem jakiś błąd, albo jeszcze nie do końca wszystko rozumiem. Pic rel w komentarzu.
#grybezpradu #gryplanszowe
Krupier - Myślałem jaką nową planszówkę kupić i padło na Terraformację Marsa. Póki co...

źródło: comment_sr9UKF5pgOZbOFrZfjzSpyQYgHDPl4AQ.jpg

Pobierz
  • 36
@Hansek: mam nadzieję, że tak będzie bo póki co to gdyby nie YT to niewiele bym zrozumiał z tej instrukcji. XD

A oglądałem na kanale u Wookiego recenzję i mówił, że kiepska instrukcja jest.
@Krupier popieram, ostatnio zrobiłem podejście i odbiłem się od beznadziejnej instrukcji; póki co nie mam ochoty się brać za tę grę.
Generalnie za beznadziejne instrukcje powinien być specjalny krąg w Piekle...
nie licząc instrukcji to jeden z lepszych wyborów jaki mogłeś podjąć. Na BGG w rankingu jest na 3. miejscu


@maciejasty: nie ukrywam, że kierowałem się pozytywnymi opiniami. ;)

popieram, ostatnio zrobiłem podejście i odbiłem się od beznadziejnej instrukcji; póki co nie mam ochoty się brać za tę grę.

Generalnie za beznadziejne instrukcje powinien być specjalny krąg w Piekle...


@pumpkinguy: dlatego baaardzo spodobał mi się system "rozłóż i graj" w This
@arbuzo: On zazwyczaj ma bardzo fajne filmiki i przy okazji bardzo spoko dykcję.

@Krupier: Wbrew pozorom Terraformacja to bardzo prosta gra. Wszystko masz napisane na kartach. Jedynie musisz wiedzieć gdzie możesz coś budować na planszy i jakie bonusy to daje. Oraz nie zapominać o nagrodach i trofeach (czy jak to się tam nazywało), bez tego ciężko jest wygrać.
Reszta to czytanie tego co masz na karcie i wykonywanie polecenia.
I,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: Polecam jeszcze dokupić planszetki z wycięciami pod znaczniki produkcji i surowce, bo jeden ruch albo nawet karta ci spadnie i nie dojdziesz jak było. Miłej gry, Elon ;)