Wpis z mikrobloga

Kuuurła, kupiłem od mojej poprzedniej firmy fajne autko, pewniak, 130 tys przebiegu, serwisowane w ASO, na wszystko papiery, 4 letnie, stan techniczny bardzo dobry. Jeżdżę pół roku i wszystko jest jak należy. Postanowiłem je sprzedać z racji tego, że zmieniłem pracę i szkoda mi takiej fury na dojazdy do PKP po 2 km dziennie XD kupie jakiegoś gruza za 4k i odzyskam siano za tamte autko. I teraz się zaczeły cyrki ze sprzedażą, jaka to jest toksyczna dziedzina to ja #!$%@? XD Każdy na mnie patrzy jak na oszusta, milion podchwytliwych pyta, straszenie szwagrami. W ogóle jak wspomne, że auto firmowe to każdy macha ręką, że nawet szkoda takiego szrota oglądać XD Ja rozumiem, że w firmach auta są zajeżdżane ale akurat historie tego auta znam, wiem kto nim jeździł i że jest zadbane XD jakie socjotechniki mam stosować, żeby przekonać tych ludzi, że nie kłamię? XD W tym kraju naprawde trzeba ściemniać w ogłoszeniach ze wszystkim, ukrywać fakty żeby zachęcić kogokolwiek do głupiego obejrzenia auta.

Chyba sie poddam i zostawie sobie te fure bo nawet szkoda mi jej dla tych zawracaczy dupy XD A nie umiem kłamać i ukrywać faktów jak to, że to kiedyś była flotówka.

#zalesie #motoryzacja #sprzedazauta #mirekhandlarz
drzewko94 - Kuuurła, kupiłem od mojej poprzedniej firmy fajne autko, pewniak, 130 tys...

źródło: comment_CewlAt1VNYrNzZDI46mMiDmkhtU4oZue.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@drzewko94 olewaj takich, swojego Lanosa sprzedałem za 2000 gdzie wszyscy dzwonili że 900 zł i dzisiaj będą :p kupił o dziwo handlarz a przekonala go podobno moja sesja jedynego miejsca gdzie widać było początki rdzy :p Jak ktoś serio się zna i szuka czegoś wartego swojej ceny to sam Cię znajdzie i doceni autko
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drzewko94: Sprzedać kłopot i kupić też kłopot. Tak niestety jest. Osoby kupijace auto często wydają dużo zaoszczędzonych pieniędzy i chcą dobrze kupić, dlatego tyle pytań i oglądania. Jakbyś sprzedawał 4 letnia Panamere to nawet nikt by pod maskę nie patrzył. Bo takich stać.
  • Odpowiedz