Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy z komputerem.
Wczoraj przy włączeniu go po wyświetleniu ekranu płyty głównej zamiast ekranu logowania pojawiły się kolorowe paski. Po kilku próbach nadal się one pojawiały w różnym odstępie czasowym.
Wcześniej kilka godzin grałam w Wiedźmina 3, później pół godzinki internetu, spacer z psem i kolejne 2 godzinki Wiedźmina. Jak uruchomiłam wieczorem komputer to zaczęły pojawiać się te paski i nie mogłam nic zrobić.
Dziś póki co jest wszystko normalnie, ale zastanawiam się dlaczego tak się stało. Ktoś już miał podobny przypadek? Co było przyczyną?
#komputer #pomoc #windows7
  • 12
@Narezza: tego nikt nie wie. Może pochodzić jeszcze parę dni, pół roku. Na odległość trudno stwierdzić. Bo na dobrą sprawę to może być coś z matrycą. Jakiś kabel mogł się poluzowac. Ale na odległość trudno stwierdzić. Jak masz jakiegoś kolegę to pożycz jakąś starą kartę graficzną i będzie wiadomo w czym problem
@Niedobry
@owocowazielonka teraz działa normalnie. Grałam chwilkę w Wiedźmina i wszystko było ok. Zobaczę czy będzie tak samo gdy później uruchomię komputer. Wczoraj sprawdzałam niby wszystko jest w porządku. Dioda się na niej świeci, wiatraczek działa chociaż mógłby się szybciej kręcić.