Wpis z mikrobloga

Próbował ktoś grać w EFT na GT 1030? Kupiłem tą grafę mega okazyjnie i na razie wystarczyła do pracy, ale pograć na tym już niezbyt... Czy przesiadka na GTX 1050Ti/1650 low profile konieczna?

Mam kompa SFF i tylko low profile mogę wsadzić do środka, do tego zasilacz mnie ogranicza.

#escapefromtarkov #eft
  • 16
@Harmideron: Niby da radę, ale grałem już na normalnym kompie (obecnie mieszkam poza domem rodzinnym) i wiem że wymagania opisane na stronie to jedno - a wszystko i tak chodzi jak czołg jak tylko więcej typa na mapie jest.

Zresztą, bieganie tylko po factory (gdzie najwięcej klatek się wyciąga) to żaden fun.
@BzykN7: no dobrze mirku to inaczej,wyciągnę wnioski za Ciebie :) jeśli typ na customsie ma 30-40 na offline, no pve. to masz już jakieś wyobrażenie nie? Moim skromnym zdaniem nie pograsz na tym komfortowo. Pozdrawiam.
@silverherb:
Znaczy, mam 16 GB RAMu i i5 3470 3,2 GHz (z turbo na 3,6 GHz, a jakże).
W teorii lepszy zestawik niż typo z filmiku.

Najwyżej kupię, przetestuję a potem popłaczę się i dozbieram na grafę xD
Chyba że jakaś dobra dusza ma kod na ten czas gry za darmo (stąd wiem co i jak działa - bo grałem jak kod od znajomego dostałem) to sobie przetestuję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BzykN7: wiesz, jeśli mam sporo lepszy sprzęt a gra chodzi dobrze na średnich, to możesz mieć problemy ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ja na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zakupem przynajmniej do świąt. To tylko miesiąc a na pewno będą wtedy promocje i może możliwość przetestowania za darmo