Wpis z mikrobloga

Czas najwyższy go namierzyć już z dokładnością do centymetra i zrobić jakiś donosik narkotykowy żeby wujowi się odechciało sutenerstwa, bo Azor schodzi na psy... On wysyła do widzów ciche błaganie o pomoc, trzeba mu ogarnąć melinę na miarę DH Czester albo wysłać go na hanowerski turnus do Agnes. W tych graczykach bddz.tv jest potencjał Mirki mówię wam, na stare U2 nie ma co liczyć. Drogie Mirki, patostreamimg osiadł na mieliźnie.


#rafatus #patostreamy
  • 25
@skrrrent: Oni siedzą na Targówku bo jak dzwoniłem że jestem z pizzerii i mam pize dla niego oraz stoję pod drzwiami to trochę zaczął się jąkać gdy wspomniałem o śmiesznej 7. W Poznaniu nie mogą być bo tutaj jest zakaz palenia w piecach i kominkach. On siedzi w domku dobudowce więc jak wychodzi na dwór to w prost na ogródek duzy a do około niego są żywopłoty wiec sąsiedzi ich praktycznie
@skrrrent: Jeżeli ktoś zagraża komuś lub sobie, to się nadaje do psychiatryka, wystarczyłoby zgrać parę shotów z siekierą albo groźbami, pokazać na policji i koniec miłości, majtki na dupe, bo by poszli na obserwacje do psychiatryka