Wpis z mikrobloga

@dziad_prowansalsk: ale teraz przynajmniej konfederaci mają szanse na zrozumienie zachowania opozycji z poprzedniej kadencji. Może następnym razem zastanowią się, zanim palną o opozycji totalnej, co potrafi tylko krzyczeć. Nie ma w tak prowadzonym sejmie innej możliwości wyrażenia swojego stanowiska, kiedy marszałek nie daje głosu, albo daje minutę. A tak #!$%@? winnickiego jak dzisiaj to chyba nigdy nie widziałem.
ale teraz przynajmniej konfederaci mają szanse na zrozumienie zachowania opozycji z poprzedniej kadencji. Może następnym razem zastanowią się, zanim palną o opozycji totalnej, co potrafi tylko krzyczeć. Nie ma w tak prowadzonym sejmie innej możliwości wyrażenia swojego stanowiska, kiedy marszałek nie daje głosu, albo daje minutę. A tak #!$%@? winnickiego jak dzisiaj to chyba nigdy nie widziałem.


@SmellySocks: nie wiem czy zrozumieją. Mi się wydaje że to dalej będzie obwinianie wszystkich
@CytrynowySorbet: No i to jest różnica. Winniczek ani konfa nie byli stroną w tej akcji, wiec ich nie obchodzi i nie ma o co robić afery. Ale jak wcześniej nie dostał glosu to był wielce pokrzywdzony.

To trochę pokazuje konserwatywne, czy bardziej populistyczne podejście do legislacji i prawa w ogóle. „Wiadomo jaki będzie wynik, po #!$%@? to robić i marnować czas”
Winniczek ani konfa nie byli stroną w tej akcji, wiec ich nie obchodzi i nie ma o co robić afery.


@SmellySocks: nie do końca zgadzam się z tym zdaniem. Jasne, nie mówię że mieli robić to samo co KO i Lewica, skoro bezpośrednio ich to nie dotyczyło, ale stwierdzenie że nie ma afery kiedy PiS robi sobie żarty z prawa i regulaminów teraz szkodliwe dla nich nie było. Ale przyjdzie kiedyś