Wpis z mikrobloga

#torrent #gry #pcmasterrace #ghostrecon #ghostreconbreakpoint
Hej, zcrackowali już/kiedy to zrobią z Ghost Recon Breakopint? bo jest -50% na Ubisoft
Przegapiłem trochę open betę, ostatniego dnia pograłem kilka godzin, ale mi się nie podobało kilka rzeczy, może to kwestia że grałem tak krótko, może już poprawili?
Wedle pierwszego wrażenia z tamtej kilkugodzinnej bety to gry nie kupię, ale mam sentyment do Wildlands(poprzedniej wersji... przechodzenie solo na najtrudniejszym z wszystkim w UI wyłączonym i moim ulubionym MP7: mała rzecz, a cieszy) i chcę dać grze drugą szansę. Jak wyjdzie pirat, to pewnie będzie po promocji:((albo już jest).

Wam też ta gra w becie tak dziwnie wyglądała? mam Ryzen 5 2600x z boostem,, GTX 1060 6gb, 16gb ramu 3200, nie jest to demon, lae nowe gry po lekkim przykręceniu działają na high. Wtedy nie miałem czasu bawić się w ustawienia grafiki, to grałem na defaultowych, a wiecie jak to jest w z defaultowymi i własnymi w Ubi, można sporo wyciągnąć wyłączając bezużyteczny graficzny crap, gra próbowała się dostosować pod znośny framerate i wyglądała jak kupa, nie chcę tak grać, może to da się przestawić, może poprawili wydajność... Jakieś wieści kiedy BreakPoint na torrentach?
RabarbarDwurolexowy - #torrent #gry #pcmasterrace #ghostrecon #ghostreconbreakpoint
...

źródło: comment_45Fgi6rTlv9sQXZVOyoAhQULmtR7RqqQ.jpg

Pobierz
  • 5
@franaa: a w Wildlands grałeś? Bo mi coś było czuć podczas bety, że z tą grą coś nie tak, ale za krótko grałem by ogarnąć co jest nie tak, bo wciąż ogarniałem mechanikę gry. Może to te przesadzone dorny, może sama mechanika, może dziwny system hubów co coopa. Szkoda ze przegapiłem, trudno, nie będę ryzykował, najwyżej dołożę i kupię za 200/przy innej promocji, bo cena się raczej nie utrzyma, GTA 6