Wpis z mikrobloga

@Excalibue: jest jakiś dramat jeśli chodzi o małe telefony, chyba tylko starsze telefony wchodzą w grę jeśli, jeśli rzeczywiście chcesz mniejszy ekran, no i nie przeszkadza ci kupno używki to w ten cenie znajdziesz iPhona 6s, a za kilka stówek więcej dostaniesz już pewnie Samsunga S8, honora 10, albo iPhona 7.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Excalibue: @Szynk44: tylko procesor będzie słabszy od redmi note 7 z 20-25% Trzeba o tym pamiętać. I to kosztuje z lipna gwarancja z jakiegoś januszexa z 900 zl. Z oficjalnej dystrybucji z 1100-1200 ,a za tyle masz #!$%@? p20 z normalnego sklepu.
  • Odpowiedz
@Ramone myślałem żeby raczej poszukać od kogoś kto brał z przedłużenia umowy. Jeśli chodzi o parametry to fakt, będą odczuwalnie słabsze
  • Odpowiedz
  • 0
A cos z Huawei/xiaomi nie znajde ? Gral na tym nie bede, nie musi miec tych 64gb, wystarczyloby i 32. Wazne, by glowny aparat nie kulał i mial te min 3gb ramu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szynk44: fakt, też można. Ale jest ryzyko że telefon ma zepsute oprogramowanie przez dodawanie śmieci programów od operatora. A po drugie wybór jest średni. Jest ryzyko że ktoś sprzeda i nie będzie płacił rat za telefon operatorowi i go zablokują. To chyba plus blokuje i play????
  • Odpowiedz
  • 0
@Excalibue W tym budżecie nie ma kompletnie nic sensownego z małym ekranem chyba że dwu letnie używki. Jak trochę dołożysz to najtańszy sensowny model to MI 9 SE jak poszukasz to za tysiaka znajdziesz sztukę od operatora z pl gwarancją. Jeśli jednak nie jesteś w stanie dokładać to MI A3 w polsce z gówno gwarancją masz za około 7stowek. Nie jest to jakiś maluszek ale jednak zauważalnie mniejszy od note 7 a
  • Odpowiedz