Wpis z mikrobloga

Dobra posłuchałem się mireczków, wrzucam jeszcze raz i wracamy do staryh zasad wykreślanki: odpada osoba z największą ilością plusów a ta która zostanie będzie nosić tytuł największego polaka. Przepraszam za utrudnienia

udum tudum wielki finał wykreślanki na największego polaka! kto będzie tym największym a komu zostanie pietruszka na pocieszenie?? Kto jest większy?? Człowiek od bułki z bananem, c------j reklamy goplany i z-------a tak dalekiego skoku w Willingen że niemcy nie mogli ustalić odległości? Czy może ktoś kto jest ojcem klary lewandowskiej i poprowadził Polske do ostatniego miejsca w grupie na mistrzostwach świata a bayern do regularnego wygrywania bundesligi??

#najwiekszypolak #glupiewykopowezabawy #polska #wykreslanka
Obikok_Bartek - Dobra posłuchałem się mireczków, wrzucam jeszcze raz i wracamy do sta...

źródło: comment_JSg3TBFN7HfmGL0kgfylej14LGHU5x7k.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Obikok_Bartek: Adam.
Lewandowskiego trzeba szanowac osiagnal poziom wiekszy niz ktokolwiek w Polskiej pilce i niewielu na swiecie, ale to Malysz praktycznie rozpropagowal skoki. Cala dyscypline, caly boom zaczal sie od niego. Dzieki niemu nie raz bardzo duza czesc polakow siadala i kibicowala.
  • Odpowiedz
@Obikok_Bartek: Ciekawe ile osób głosuje na Adasia dlatego, że nie lubią Lewego, a ile z powodów takich jak np. kolega wyżej. Jak zawsze w takich przypadkach wygra osoba najmniej nielubiana ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Obikok_Bartek: Jak wygra Małysz to nie wierze w tych polskich wykopowych idiotów xD rozumiem ze sympatyczny pan z wąsem z niego ale bierze udział w dyscyplinie która na serio uprawiają ze 3 kraje na świecie a Lewy to cyborg i kosmita najbardziej popularnej dyscypliny i nawet jak zapytasz amerykanina który ogląda tylko NFL żeby wymienił dwóch Polaków to powie Wojtyła i Lewandowski a nawet nie będzie wiedział co to są
  • Odpowiedz
@ActiveekHere
@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy
Ale ro konkurs na najwiekszego polaka, a nie na najbardziej znanego polaka za granicami kraju.
Nikt nie pobił i już nie pobije fenomenu malysza, jesli nie pamietacie malyszomanii to nie zrozumiecie. Tam zagralo wiele rzeczy na raz.
-brak telefonow i duzo slabszy dostep do internetu wiec to bylo jedyne wydarzenie na weekendzie
- skromny chlopak, ktoremu sie po prostu
  • Odpowiedz
@Prof_Memologii: pamietam malyszomanie i uległem jej dlatego ze byłem w wieku podstawówkowym i jak baran powtarzałem to co dorośli uznawali za popularne, malyszomania się dawno skonczyla i nie ma co przeceniać skoków narciarskich, Adam Małysz to na pewno postać która się zapisała w kartach historii tego narodu ale nie ma co nawet butów całować panu piłkarzowi w końcu głosujemy na największego Polaka a nie tego co wygrywał konkursy które oglądało
  • Odpowiedz