Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Ohjeny: wyjmij kija z dupy i zdejmij folię z głowy. Facet pewnie niczego nieświadomy ma super wieczór i zastanawia się co tu się stało :D Popieram takie akcje.
  • Odpowiedz
@Ohjeny: Wiadomo, że to nie chad 10/10 (i to nawet lepiej) ale dobrze z oczu mu patrzy, wygląda na naprawdę miłego i porządnego faceta. Jak na swój wiek i tak prezentuje się lepiej niż większość mężczyzn, jest zadbany i elegancki. Jeśli galeria chce się promować jako miejsce w którym można zrobić zakupy lub spędzić razem z całą rodziną to taki sympatyczny pan pasuje tutaj na pewno lepiej niż kolejna wymalowana
  • Odpowiedz
  • 4
Typowy "business casual" charakterystyczny dla tej szerokości geograficznej, ale po kolei:

1) Kiepskiej jakości marynarka "garniturowa" ze zbyt długimi rękawami i paskudnymi kontrastującymi przeszyciami i guzikami (na ogół jakieś białe jak w tym wypadku albo czerwone);

2) "wytarte" dżinsy, zbyt długie i szerokie nogawki - przez to jest tak samo wizualnie szeroki w ramionach jak w biodrach;

3)
  • Odpowiedz
@Nighthuntero Nigdzie nie napisałam że jest przystojny ani że na niego głosowałam. Wątpię żeby ktoś z jego otoczenia napisał "Przedstawiam Państwu nową twarz serwisu wykop.pl"
Wcześniejszy komentarz tyczył się tego że jego sława przerosła pewnie jego oczekiwania i będzie żałował swojej rozpoznawalności. Mniejsza z tym kto wstawił posta namawiającego do głosowania jakiś mirkowy random czy jego bliski. To wszystko.
  • Odpowiedz
Wcześniejszy komentarz tyczył się tego że jego sława przerosła pewnie jego oczekiwania i będzie żałował swojej rozpoznawalności. Mniejsza z tym kto wstawił posta namawiającego do głosowania jakiś mirkowy random czy jego bliski. To wszystko.


@Hachiko: Zgłoszę się na twarz galerii handlowej i będę miał ból dupy, że jestem twarzą galerii handlowej. Ciekawa logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nikt niczego nie rujnuje, ani nie robi z niego
  • Odpowiedz