Wpis z mikrobloga

@Szekterr Mam od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolony, czasami brakuje troszkę baterii ale szybkie ładowanie załatwia sprawę, w pół godziny można szybko doładować 50% baterii. @maciej__ Co do etui to polecam takie: https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9-se-etui-case-plecki-msvii-airbag-8082868389
Jest wystarczająco grube aby zakryć wystający aparat, ma grubsze rogi które lekko odstają i chronią telefon przy upadkach, na minus jedynie przyciski które trzeba trochę mocniej przyciskać ale to kwestia przyzwyczajenia.
@impress Ja mam u siebie założone szkło hybrydowe "Flexible Glass" od 3mk ze względu na to że jest cieńsze od tradycyjnego szkła hybrydowego i nie kruszy się dzięki temu że jest elastyczne i podobno bardziej wytrzymałe ale tego jeszcze nie testowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przy założonym etui nawet brzegi są dobrze chronione, czytnik działa bez problemu, dla pewności wgrałem odciski palców na nowo.
@impress Nie pokrywa zaokrągleń ekranu, zostają minimalne marginesy wielkości milimetra. "Płaska" powierzchnia ekranu jest w 99,9% pokryta szkłem
Ja mam założone teraz szkło jakiejś słabej firmy i mam wrażenie że ekran jest jakby przyciemniony , ciemniejszy , jakby koloru byli inne niż powinny być , bawiłem się w sklepie 9se bez szkło i lepiej to wyglądało , szkło może powodować takie objawy ?

Na jakim poziomie macie ustawione podświetlanie ekranu ? Mam wrażenie że musi być jakoś na 70% żeby w świetle z marketu był komfort odczytu ...
@impress Nie wiem jak z jasnością ekranu bo ja jestem od dłuższego czasu przyzwyczajony do dość ciemnego ekranu i w domu/pracy mam jasność ustawioną na ok. 25% a w trudniejszych warunkach przełączam ją na ok. 50-60%. Nie mam pojęcia czy szkło mogło spowodować coś takiego bo to jest mój pierwszy telefon na który naklejałem jakiekolwiek szkło, zamawiałem jakieś lepsze jakościowo bo bałem się o to że czytnik linii papilarnych w ekranie będzie
Korzystałeś wcześniej z telefonu z amoledem ? Ja miałem wcześniej mi 5 z ips i chyba poprostu muszę się przyzwyczaić do amoledu ....

Ogólnie telefon po paru dniach użytkowania daje radę ....
@impress Nie korzystałem nigdy z Amoleda, zaliczyłem ostatnio dość duży przeskok z Huaweia P9 Lite Mini i jest to mój pierwszy telefon z Amoledem ale nie zauważyłem zmiany jasności ekranu
@impress Szczerze mówiąc nie wiem. Przez pierwsze kilka dni liczyłem każdy procent baterii a teraz przez szybkie ładowanie nawet nie zwracam na to uwagi xD Ale dam znać jeśli chcesz wiedzieć.

P.s Jeśli chcesz mieć więcej odpowiedzi od innych to dobrze byłoby ich wołać ;)
Czy slow motion można ustawić żeby nagrywało się od początku o bez ograniczenia czasowego ? A nie jak jest że najpierw nagrywa w normalnym tempie a później w zwolnionym i ciężko trafić w dana sytuację