Wpis z mikrobloga

To nara Mirasy, patrzcie jaka oferta mi się trafiła!

Od dr Calvina Edwina

Drogi przyjacielu.

Nazywam się Dr. Dr. Calvin Edwin z Brondesbury, północno-zachodni Londyn, tutaj, w Anglii. Pracuję w oddziale banku UBS INVESTMENT Bank w Londynie. Piszę do was z mojego biura, co będzie ogromną korzyścią dla nas obu. W moim dziale, będąc członkiem Komitetu Wykonawczego Grupy i Dyrektorem ds. Ryzyka (Biuro Regionalne w Greater London), odkryłem porzuconą kwotę 15 milionów funtów brytyjskich funtów szterlingów (piętnaście milionów funtów brytyjskich) na koncie, które należy do jednego z naszych zagranicznych klientów zmarłego pana Steve'a Allena, który niestety stracił życie w wypadku samochodowym, w tym jego żona i jedyna córka.

Wybór kontaktu z Tobą wynika z geograficznego charakteru miejsca zamieszkania, szczególnie ze względu na wrażliwość tej transakcji. Przedstawiciele banku czekali na pojawienie się któregokolwiek z krewnych w związku z tym roszczeniem, ale nikt tego nie zrobił. Osobiście nie udało mi się zlokalizować krewnych, zwracam się o zgodę na przedstawienie cię jako najbliższego krewnego / beneficjenta zmarłemu tego funduszu, aby wpływy z tego konta o wartości 15 milionów funtów zostały przekazane do twojego banku rozliczają się jako najbliżsi krewni zmarłego pana Steve'a Allena.

Zostanie to wypłacone lub udostępnione w tych procentach, 60% dla mnie i 40% dla ciebie. Zabezpieczyłem wszystkie niezbędne dokumenty prawne, które zostaną wykorzystane do potwierdzenia złożonego przez nas roszczenia. Wszystko, co muszę zrobić, to wpisać swoje dane do dokumentów i zalegalizować je w sądzie tutaj, aby udowodnić, że jesteś prawowitym beneficjentem funduszu.

Teraz potrzebuję tylko Twojej uczciwej współpracy, poufności i zaufania, aby umożliwić nam przeprowadzenie tej transakcji. Gwarantuję Ci, że zostanie to wykonane na podstawie zgodnego z prawem porozumienia, które ochroni Cię przed jakimkolwiek naruszeniem prawa. Chcę, abyś zrozumiał, że pracuję w tym banku od 17 lat i udało mi się zabezpieczyć wszystkie dokumenty prawne, aby umożliwić ci dziedziczenie tego funduszu

Proszę podać mi następujące informacje: ponieważ mamy kilka dni na ich przejrzenie, jest to PILNE PROSZĘ.


1. Pełna nazwa

2. Twój bezpośredni numer telefonu komórkowego

3. Jesteś adresem kontaktowym

4. Data urodzenia

Po przeprowadzeniu metodycznego wyszukiwania postanowiłem się z tobą skontaktować, mając nadzieję, że ta oferta będzie dla Ciebie interesująca. Po potwierdzeniu tej wiadomości i wskazaniu zainteresowania przekażę ci więcej informacji. Postaraj się jak najszybciej powiadomić mnie o swojej decyzji.


Z poważaniem,

Dr Calvin Edwin


#heheszki #spam #mailing