Wpis z mikrobloga

Tomasz przebywa w DPS z własnej woli? czy jakby BIO interweniowało i zameldowało go w swojej siedzibie mogliby go stamtąd wydostać? na szkolnej z głodu by nie umarł a jak uniwersum by rozkwitło. Tylko pokój musiałby sobie wysprzątać.
#kononowicz #patostreamy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potezny_biskup: Myślę że na tomka przystałby bez problemu, co innego na łosia itp. jest to jedyna osoba która by serio mogła posprzątać ten #!$%@?, a pozatym tylko jak dostaje przepustke z DPS'u przychodzi na szkolną więc chyba nie ma dokąd iść. Jakby tam zamieszkał widzowie szybko by mu jakoś pomogli, bo oprócz nera to jedyna postać uniwersum z którą każdy sympatyzuje.
  • Odpowiedz
@Allbis: ale to nie jest kwestia osoby która miałaby mieszkać, tylko faktu że Konon nie chce by ktokolwiek mieszkał w pokoju-graciarni albo pokoju-byłym gabinecie. W innej sytuacji już dawno pozwoliłby Strusiowi zrobić tam swoje gniazdko. Jakby w Owalnym Gabinecie było miejsce na trzecią wersalkę to Tomasz mógłby mieć jakieś szanse - no ale nie ma.
  • Odpowiedz
@Allbis: to jest jedna z głównych przyczyn - stosy rupieci których Konon posprzątać nie chce, nie tyle z lenistwa co jest do nich chorobliwie przywiązany i nie życzy sobie by ktoś mu w nie zaglądał. Struś wywalił trochę jak go nie było przez parę dni, ale tylko z ich pokoju, kuchni i korytarza, dwóch zamkniętych pomieszczeń nie ruszył.
  • Odpowiedz
@potezny_biskup: no wszystko idzie obejść, te do których konon jest bardzo przywiązany mogą iśc na strych, do piwnicy lub na pake do lublina, część może zostać w pokoju tomasz nie potrzebuje raczej mieć tam całego wolnego pokoju, w DPS'ie ma jakąś klitkę jak harry potter
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Allbis: Skąd w ogóle wniosek, że Pan Tomasz chciałby się przenieść do chlewni prezydenckiej? Wydaje mi się że DPS zapewnia mu lepsze warunki.
  • Odpowiedz
część może zostać w pokoju


@Allbis: tak jak napisałem wyżej - Konon kurczowo trzyma się tych gratów, co za tym idzie nie pozwoli żeby ktokolwiek przebywał z nimi w jednym pokoju gdy Krzyśka przy tym nie ma (np. w nocy). Cholera wie co mu się roi w głowie, może myśli że Struś albo Tomasz przymierzaliby suknię Leonardy czy co... przywiązany jest do wszystkiego co trzyma w chałupie. To tzw. zbieracz.
  • Odpowiedz