Wpis z mikrobloga

Prawica chce budować niemal od podstaw państwo oraz nakazywać jak inni mają żyć, tymczasem jej przedstawiciele nie potrafią zadbać o swój budżet domowy (stąd ta zbiórka na mieszkanie) oraz przez 11 lat NIE DOPEŁNIAJĄ obowiązku meldunkowego tak by pisma trafiały pod odpowiedni adres. Dodam tylko, że dopełnienie takiego obowiązku nie jest w interesie sądu bo on nie będzie prowadził śledztwa gdzie ktoś taki obecnie mieszka.

Potem wylewa gorzkie żale z powodu swojego nieudacznictwa w internecie oraz w ramach zemsty upublicznia dane osoby z którą się procesuje

#konfederacja #bekazprawakow #bekazprawactwa #bekazkuca #prawakijestrobota #4konserwy.ru #neuropa #michalkiewicz oraz trochę #urojeniaprawakoidalne #bekazkatoli
g.....e - Prawica chce budować niemal od podstaw państwo oraz nakazywać jak inni mają...

źródło: comment_D5ZMP4hbCGWYeSiCPYuLhIlFhSEgg5bI.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gierape: Takie sytuacje pokazują jaki jest naprawde stosunek sporej częsci prawicy do kobiet i dzieci.
Tak jak nawiedzone baby na wsi bronia duchownego pedofila i atakują jego ofiary tak i prawaki w garniturach robią to samo. A wyznawcy w necie hejtują na rozkaz.
I robią to nawet gdy coś sobie ubzdurają - przecież po pseudoaferze euroweek prawactwo wchodziło na profile 12 i 13 latek i wyzywało je od dziwek.
  • Odpowiedz
@szurszur: mówisz o tym znalezisku które zostało zakopane jako informacja nieprawdziwa geniuszu?Twierdzisz że wyślesz swoją 12-13 letnią córkę na Euroweek żeby ją obściskiwał czekoladowy książe?
  • Odpowiedz
@ediz4: O jakim znalezisku. Mówię o tym, że prawactwo ryczało o masowym molestowaniu dzieci i dostarczaniu dzieci pedofilom, a śledztwo tego nie wykazało. Euroweek to fejk nius kolejny zreszta prawicy.
  • Odpowiedz
@szurszur: Na temat Michalkiewicza a niby pod czym dyskutujesz?

Mówię o tym, że prawactwo ryczało o masowym molestowaniu dzieci i dostarczaniu dzieci pedofilom, a śledztwo tego nie wykazało. Euroweek to fejk nius kolejny zreszta prawicy.....

To że nie było tam pedofilii nie oznacza że normalne jest obściskiwanie się dorosłych facetów z 13 letnimi dziewczynkami. Nie był to więc żaden fejk nius bo pierwsze znalezisko wcale nie sugerowało pedofilii.
  • Odpowiedz
@szurszur: Dane ponoć latają po internetach od wielu lat bo były w gazecie Fakt- a czy ujawnił to nie wiem bo był paywall i znalezisko zakopane jako informacja nieprawdziwa. teraz nawet go znaleźć nie mogę.
  • Odpowiedz
@gierape:
Ale Pan pierdo..sz. Miałem niedawno sytuację w podobnym stylu.
Że firma z Luksemburga kupiła w 2004 roku
mój rzekomy dług w stosunku do firmy telekomukanikacyjnej
za niezapłacony rachunek w kwocie około 300 zł z 2001 roku
W roku 2010 firma z Luksemburga uzyskała tytuł wykonawczy
  • Odpowiedz
Fajny chłop z tego Staszka. Ale prawda jest taka, że mieszkanie powinien mu zasponsorować kościół katolicki. Za propagandę przez tyle lat, no i za to, że się chłopczyna na kk wywrócił :) Skoro kościół stać na zapłacenie dużej bańki za tego zbocza w habicie, co ruchał dziecko, to na mieszkanie dla Stacha chyba też uzbiera :)
  • Odpowiedz
@gierape: po pierwsze jakąś dziwną prawicę, której Michalkiewicz nie jest zwolennikiem, masz na myśli mówiąc, że to budowa państwa od podstaw i mówienie innym jak ma żyć. Michalkiewicz jest zwolennikiem wycofania państwa z życia gospodarczego.
Po drugie niemerytoryczny argument ad personam.
I nie jestem zwolennikiem Michakiewicza, piszę tylko żeby uściślić i podnieść poziom dyskusji
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: ja to nie wiem czemu prawaki zadne nie grzeja euroweeka dalej w takim razie. Wy dzialacie na zasadzie ze jest aferka chwile i nagle sie wam znudzi. Skoro tam dalej arabscy pedofile zabawiaja sie z mlodymi polkami to czemu nic z tym nie robicie dalej? Halo, moze jakies dzialania, prostesty, pikiety w tej sprawie? Swego czasu Andruszkiewicz, Rola, Matecki, Ator, jakies telewizyjski jak wsensie albo republika to euroweek temat
  • Odpowiedz