Wpis z mikrobloga

#kartky #polskirap #hiphop #rap

W sumie nie slucham muzyki tego goscia, przesluchalam jeden utwor i uznalam go za zenujacy ale mniejsza o to.
Chodzi mi o ta sytuacje z jego laska.
Widzialam jego nagranie jak go ta nacpana laska kopie i jakas dziure pod jego cycem. Widzialam oswiadczenie i jego ziomeczka, ze ona prochy lyka i z woda miesza. I moge stwierdzic ze to #!$%@? narkomanka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale z drugiej strony obejrzalam dzis filmik na kanale jakiegos Nitro chociaz o nim nie bede mowic bo to dno intelektualne i wartosc merytoryczna na poziomie ujemnym, ale na jego filmiku widac jakies screeny od tej Victorii.

No i ze screenow wynika, ze:
- Karkty pisze o niej, ze ma ryj wygladajacy jak #!$%@? granatem
- pisze o niej, ze szuka se bolca do dupy
Plus słuchalam jakichs jej ujawnionych nagran, gdzie gosciu drze na nia ciagle jape wyzywa od #!$%@?, zachowuje sie jak #!$%@? psychol i w ogole szacunek do partnerki tez lvl ujemny.

Najlepsze, ze sam o sobie pisze, ze sam swiety nie byl. Serio #!$%@?? Mowienie, ze nie byl swietym to ogromne niedomowienie graniczace z klamstwem.

A no i u tego nitra jeszcze byly screeny z jego grupki, gdzie kaze swoim fanom #!$%@? i nazywa ich randomami i jak jakas Sylwia skomentowala, ze fani chcieliby wiedziec czy kupuja plyty kogos kto leje kobiety to kazal jej #!$%@? i zwyzywal od feministek xD

Szacunek do fanow, ponownie lvl ujemny.

Dla porownania jestem na grupce WJNWJ i tam tez padaja niewygodne pytania. Czasem Tede odpowie dokladnie, czasem zdawkowo a czasem wcale ale nigdy nie widzialam z jego strony braku szacunku na tej grupie do fanow.
Kartky powinien sie uczyc od starych wyjadaczy.

Podsumowujac dla mnie to dzban i tyle. Victoria tez #!$%@? ale nie az tak bardzo i zdecydowanie trzymam jej strone i nie zdziwiloby mnie gdyby te prochy brala przez niego bo jej zryl beret.

Co miałam rzec. Rzekłam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MangoZjem: tedunio nie ma sie czego wstydzic xd

a zachowanie kartkiego moze byc wypadkowa toksycznego zwiazku i #!$%@? psychiki przez tą panne.

A jakby dalej iść w analize tego tematu to ta panna sieje same pomowienia bez dowodow a jaj nareacja #!$%@? sianiem tani3j sensacji i proba wyludzenia atencji
tedunio nie ma sie czego wstydzic xd


@TurboTapir: #!$%@? tuniego bylo kontrowersyjne, zwlaszcza po wywiadzie z Tunim. Tutaj do tej pory trzymam strone Tuniego bo Tede prawie kazda swoja byla dissowal i wyzywal w swoich kawalkach a tu zgrywa takiego prawilniaka.
przelizal sie z 17latka czy tam 18latka. Tez kontrowersyjne ale nagral o tym kawalek, ew ktorym zreszta refren zaspiewala jego byla xD

a zachowanie kartkiego moze byc wypadkowa toksycznego zwiazku
@MangoZjem: imho zadnych. Klotnie w nerwach? Czy rozmowe ktora on zdecydowanie prowadzil po pijaku. Tak to nie ma zadnych dowodow na znecanie sie nad nia. Plus nie wiem jakimi #!$%@? musialaby byc ekipa kartkiego zeby faktycznie pozwalac mu na ich oczch #!$%@? dupe i miec to w uju.

Napisalem moze. Ale tak juz jest ze laska napisze ckliwe 2 kartki a4 #!$%@? a tłum za nią pojdzie bo to nieprawdopodobne zeby
Klotnie w nerwach? Czy rozmowe ktora on zdecydowanie prowadzil po pijaku


@TurboTapir: https://www.youtube.com/watch?v=AAY2SpaYDn0 Ty to nazywasz klotnia czy rozmowa po pijaku? To jest zwierzecy ryk. Tak sie nie zachowuje normalny czlowiek nawet podczas najgorszej klotni. Nigdy nie padly takie slowa w moim kierunku podczas klotni z partnerami a potrafilismy sie ostro klocic. I tak, takie teksty to tez jest znecanie sie i przemoc. Zwlaszcza, ze robil to po pijaku czyli byl
o jakich kartkach chrzanisz?


@MangoZjem: HE HE KARTKI, ROZUMIESZ? XDD

no mysle ze te jej stories jakby zsumowac to i by ze dwie kartki a4 wyszly.

Nigdy nie padly takie slowa w moim kierunku podczas klotni z partnerami a potrafilismy sie ostro klocic


To ze ty nie mialas takich inb podczas swoich inb nie oznacza ze ktos inny takich nie mial. I absolutnie nie pochwalam tego ale jest duzo toksycznych zwiazkow.
To ze ty nie mialas takich inb podczas swoich inb nie oznacza ze ktos inny takich nie mial. I absolutnie nie pochwalam tego ale jest duzo toksycznych zwiazkow. a normalnosc jest relatywna :3


@TurboTapir: tak ale tą toksycznoscia bije od niego > pisala tam o tym ze ja nadupcal, pisala tez o tym ze jego ekipa o tym wiedziala i nie reagowala.

@TurboTapir: a to to mi musialo umknac. to
to rowqnie dobrze moze byc promocja plyty xD

@MangoZjem: xD

natomiast on nie pokazal nic, nawet sie do tego nie ustosunkowal. powiedzial tylko, ze nie byl swiety


pare osob z jego ekipy juz sie wypowiedzialo
nagranie z jego rana "po nozu" w klatce piersiowej i chyba nawet bylo jak kopala go po niej
teoretycznie wiecej "mocnych dowodow" jest imho po stronie kartkiego.

i chyba jednak sie ustosunkowal do tego w koncu
i chyba jednak sie ustosunkowal do tego w koncu :)


@TurboTapir: no tak, napisal ze sam nie jest swiety ;p chodzi mi konkretnie o te wyzwiska w jej kierunku i znecanie sie psychiczne bo smialo tak to mozna nazwac. mowienie "sam nie bylemswiety" to nie jest ustosunkowanie ;p

o nagraniu z kopniakiem i rana napisalam w poscie. kopniaka widac ale to byl low kick, dziure widac (nie jestem specem ale imo
kartky se jest z victoria, robia sobie biznesy swoje itd. jest fajnie przez jakis czas.

on jest psycholem co potwierdaja ujawnione nagrania sprzed lat jak ją wyzywa od #!$%@?, drze na nia ryja, brzmi jak osoba niepoczytalna.

ona dalej z nim jest bo dla ludzi to nie zawsze jest takie oczywiste, zeby po prostu zostawic chlopaka.

zaczyna jej siadac psychika, leczy sie u psychiatry, dostaje prochy.

prochy miesza z woda i sama
@random_bash: No w #!$%@? ogarniety jak ktos mu zadaje pytania a ten zaczyna ich wyzywac xD i pisze o Victorii ze nie wierzy ze byla latami bita bo przeciez by wyszla do ludzi i komus o tym powiedziala xD