Wpis z mikrobloga

Siema. Mam rozegranych około 600 spotkań. Grałem wieloma kartami i chętnie pomogę komuś w budowie składu.
Określ się tylko
- jaka formacja chcesz grać w meczu
- kwota
- 2-3 kluczowe karty dla ciebie (opcjonalnie)

#fut
  • 15
  • Odpowiedz
@Syncu: 4-1-2-1-2 wasko + wytyczne bejota.
Must have scream pique, guardiola i carlos za swapy .

Budżet na resztę do miliona.
Fajnie by było gdyby był son i salah
  • Odpowiedz
@fragolka: @fragolka:

W meczu ustawiasz swoją formacje.
Son i Bale w napadzie. (Bale fenomenalna lewa noga) Griezman w środku. Bernard świetnie podłącza się do ofensywnych akcji na ŚP.
Style gry:
Bale i Bernard koniecznie egzekutor.
Griezman - marksman

Militao jest najsłabszym punktem z czasem można pomyśleć o Lenglet i Fabinho zmienić np na Sissoko.

Reszta wobec uznania.
Syncu - @fragolka: @fragolka:

W meczu ustawiasz swoją formacje. 
Son i Bale w nap...

źródło: comment_88QlWkgB8xed94q1bVr0IAnmsJbThc8s.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Syncu: Ja rowniez poprosze sklad ig 41212 wasko a musza byc Neymar, Carlos, Ronaldo i na zbudowanie reszte skladu mam do przeznaczenia 1kk
  • Odpowiedz
@Syncu: 4-3-3 (lub jakaś inna podobna do grywalności, bo tą narazie gra mi się dobrze).
Zostaje Werner, Sissoko, F. Mendy, Lenglet i Ter Stegen i może ale nie musi Havertz, Semedo i O. Dembele.
Ogólnie to nie mam pojęcia kogo dać na lewe skrzydło (Sane i Martial nie podeszli. Za to Douglas Costa wchodzi z ławki i zmienia grę). W środku pola Sissoko i Havertz do tej pory mnie nie zawiedli,
  • Odpowiedz
@Syncu: w meczu 41212 wąsko, Reus na CAM a Kante na DMie. Reusa bym chętnie wymienił - Rozważam albo kogoś innego na CAM albo wsadzić tam Sona tylko na stylu który mu podbije pisania i wtedy kto inny na napad.
Ogólnie nie mam nic przeciwko przejściu na grę skrzydłami, musi zostać Son, Werner i Kante
Ale doradź po swojemu :)
kurasso - @Syncu: w meczu 41212 wąsko, Reus na CAM a Kante na DMie. Reusa bym chętnie...

źródło: comment_BufE4RNtfMGIAAvI1exEMCiypDtEFXOe.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz