Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj odpada kreskówka "Pod Gradobiciem Pytań" która miała 35.69% głosów i zajmuje 8. miejsce. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą kreskówkę Bartosza Walaszka. I miłego tygodnia Wam życzę ( ͡º ͜ʖ͡º)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj odpada kreskówka "Pod Gradobiciem Pytań" która miała 35...

źródło: comment_v1KQ95Zd3GGTZboywMjbBqAONU2S6Zj9.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZĄ KRESKÓWKĘ WALASZKA

  • Laserowy Gniew Dzidy 5.4% (120)
  • Egzorcysta 6.2% (137)
  • Blok Ekipa 25.4% (561)
  • Kapitan Bomba 5.0% (111)
  • Generał Italia 39.1% (863)
  • Porucznik Kabura 9.8% (215)
  • Galaktyczne Lektury 9.0% (198)

Oddanych głosów: 2205

  • 37
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Mam pomysł i pytanie zarazem - możesz wymyślać jakiś odrębny tag dla konkretnej wykreślanki (dotyczącej konkretnego tematu)? Chciałbym dać na #czarnolisto wykreślanki, które mnie nie interesują, ale jednocześnie nie chcę dawać całego, ogólnego tagu i przegapić następnej wykreślanki, która być może będzie mnie interesowała. Nie wiem, np. #wykopowawykreslankawalaszek byłoby w tym przypadku ok i na tej samej zasadzie kolejne wykreślanki. Co o tym sądzisz?
  • Odpowiedz
@oba-manigger: Galaktyczne lektury to złoto absolutne. Liczba absurdu na minutę jest chyba największa ze wszystkich dzieł Walaszka(jeśli chodzi o kreskówki). W kapitanie bomba zazwyczaj była jedna dobra scenka na odcinek
  • Odpowiedz