Wpis z mikrobloga

Czy ktoś użytkuje iPhone 11 w Tmobile i ma problem z połączeniami?

Mam od 3tyg. Iphona (z sieci) przez cały okres użytkowania występuje problem z połączeniami - tzn. Nie słychać mnie/albo słychać bardzo słabo. Ja słyszę rozmówcę idealnie - problem nie występuje przy połączeniach typu FaceTime/wifi. Czasami jest tak w co którymś połączeniu czasami praktycznie w każdym.

Tmobile rozkłada ręce, że to wina Apple i mają dużo takich zgłoszeń i trzeba czekać na poprawkę (wymiana na taki sam model ponoć nic nie da.

#iphone #apple #tmobile #gsm
  • 21
@GermanParis: kupić telefon za kilka tysiaków i nie móc normalnie korzystać z podstawowej funkcji..
Chociaż nie, podstawowa funkcja tego telefonu to wejściówka do starbunia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@GermanParis: Ja mam podobny problem w orange i to wina iphone, wystarczy, że z kimś rozmawiam i przytrzymam telefon przy uchu ramieniem i ja nie słysze rozmówcy a rozmówca mnie słyszy, dopiero jak dam na głośnomówiący i potem znowu na „normalny” tryb to wszystko jest ok. Iphone x here
Faktycznie problem występuje. Na wsparciu Apple oraz infolinii T-Mobile otrzymałam informacje, ze trwają prace i pod koniec stycznia ma być aktualizacja która ponoć rozwiąże problem.