Wpis z mikrobloga

Albo prowokacja mająca na celu wyłudzenie kasy, albo tak się kończy przyjaźń z naszym ulubionym jutuberem,
Sebutek to gość, o którym często Rado opowiadał, więc źródło jest chyba wiarygodne.

#jaktoogarnac
luzdelsur1 - Albo prowokacja mająca na celu wyłudzenie kasy, albo tak się kończy przy...
  • 6
  • Odpowiedz
@Bezszelestnie: Ten z którego film zamieściłam to kanał antyjto.
A Sebutek (tam gdzie pierwotnie było nagranie) to kumpel Rado. Wcześniejsze nagranie, które też było na wykopie (o tym, że Rado rozstał się z JtO też było od Sebutka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@luzdelsur1: jak dla mnie bombowa informacja bo to znaczy że Jacek bardzo cienko przedzie z kasą że odcina swojego "przyjaciela". Już kilka miesięcy temu pisałem że Rado skończy jak Magda. Teraz tylko czekać na kolejnego Rado, ale czy będzie na kanale jeszcze ktoś kto o raz kolejny łyknie ten sam kit??
  • Odpowiedz
@kozacki-trolejbus: patologia, patologia, patologia.... wszyscy do jednego wora: Bazyluk, Kurzatkowski, Apsik, Jarek kropka be, Rafik, Ilonka....A tak z perspektywy czasu spojrzec na to wszystko to Kurzatkowskiego w Berlinie szybko do pionu postawili, kwestia czasu zeby i w Londynie bylo to samo...i znow mu zostana menele i bezdomni w warszawce....( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz