Wpis z mikrobloga

dzisiejszej nocy się dowiedziałem ze miłość mojego życia, moja żona, mnie zdradza. i to #!$%@? z kim, #!$%@? robercikiem z roboty. #!$%@? 30 tysięcy na wesele gdzie jej rodzicie chcieli opłacić a ja głupi męska duma się nie zgodziłem i pokrylem większość kosztów. dobrze ze kredyt na mieszkanie jest na mnie i mogę ja #!$%@? za drzwi jutro. jak wróci #!$%@? od robercika. dzisiaj nie zasnę już ciekawe kiedy wróci ja już jej coś na dzień dobry przygotuje. nigdy się nie żeńcie mirki nie warto
homesick_alien - dzisiejszej nocy się dowiedziałem ze miłość mojego życia, moja żona,...

źródło: comment_rgS5nn7E0rG1hODCULcgIL9WPjm9JdRD.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Spajkodron3000: @homesick_alien: @Paula_pi: @h_plus: kurde nie wiem co zrobiłem źle, seks byl dobry oczywiscie ja zawsze musialem sprawiać jej przyjemność, wszystkie koszty ja pokrywałem bo nie uważam że w małżeństwie się dzieli 50/50. nie tak to sobie wyobrażałem. dawałem jej wolność na jej przestrzeń i jej "przyjaciół" #!$%@? zajebistych przyjaciół gdzie dostaje zdjecie od mojego ziomka jak 'pod minogą' poznań wywijają razem a potem
  • Odpowiedz
@homesick_alien: lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć. kumplowi flachę jakąś postaw, a z nią, no to już sam musisz załatwić sprawę. "Andrzeju, nie denerwuj się", bo nie ty pierwszy i nie ostatni.
  • Odpowiedz
ja zawsze musialem sprawiać jej przyjemność, wszystkie koszty ja pokrywałem


@homesick_alien: no niestety bluepill zaprowadził cię prosto do piekła, ehh jakbys chcial z kims pogadac i otrzymac instrukcje jak obchodzic się z tą rasą to zapraszam na wódeczkę bo z takim nastawieniem to właśnie będziesz trafiał na takie #!$%@?
  • Odpowiedz