Wpis z mikrobloga

#poznan dobry serwis klimy w aucie to..? (głównie chodzi mi o polecenie na podstawie własnego doświadczenia).

Klima mi siadła w aucie (podejrzewam nieszczelność, ale to tylko i wyłącznie jako amator), a muszę to wreszcie zrobić :-)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xenesthis: no wlasnie, glownie mi zalezy na wlasnym doswiadczeniu, bo takich slyszanych tez mam sporo.

Pozniej dochodzi co do czego, to w---w moze byc do ^2, a chce tego uniknac :-)
  • Odpowiedz
@jarbi: Miałem zimą wymienianą nagrzewnicę, która siadła i musiało być słabo podpięte bo po jakimś czasie wentylator przestał działać i w ogóle nie dmuchało, po zrobieniu "nieszczelne" o-ring. Póki co chodzi dobrze, ale trochę się boję bo w mojej Ibizie występuję często problem zacinających się klap ciepło-zimno a raz mi komputer wywalił taki błąd. Najgorsze jest, że w tym modelu trzeba zrywać całą deskę rozdzielczą żeby dojść do klap...
  • Odpowiedz
@Xenesthis: łofak, w sumie też miałem problem z nagrzewnicą (pad całkowity) i to w zimę. Czułem się jak obywatel kaukazu ubierając się na trasę ;-))
  • Odpowiedz
@jarbi: Heh no nic mi nie mów kilka dni tak jechałem... Na dworze niezły minus szybę musiałem lekko uchylić parowała mi przednia szyba a, że było mega zimno to od razu zamarzało na przedniej szybie. Ja w rękawiczkach i ze skrobaczką co minutę ściągałem szron od środka, żeby coś widzieć. Hardcore level 99... ;)
  • Odpowiedz