Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że na #tinder laski do mnie same nie piszą, a jak już ja zaczynam rozmowę to najczęściej ciągnę ją na siłę? Żeby nie białorycerzyć to gdy wyczuwam brak zaangażowania to usuwam po prostu i mam w ch00ju.

Na żywo za to - ostatnie 3 tygodnie - 3 imprezy w sobotę - 3 razy sukces. A nawet jakbym miał większe ciśnienie to i więcej. Na początku byłem w szoku, ale laski SAME podchodzą, same zagadują, a hitem jest to jak jakaś #rozowepaski (z odległości 8/10 więc pewnie 7) przysłała koleżankę (8/10 z bliska) czy nie pogadam z jej koleżanką bo jej się podobam xD

Clue tego wysrywu to to, że na weekendzie jest spoko, za to w ciągu tygodnia mi się nudzi i chciałbym trochę więcej pospędzać czasu z różowymi. Warto ogarnąć jakiegoś fotografa i strzelić trochę zdjęć? Aktualnie mam wstawione swoje najlepsze jakie mam czyli średnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#badoo #niebieskiepaski a nawet trochę #wygryw #chadowezycie
  • 17
  • Odpowiedz
@esistaus: Białorycerze trochę popsuli tindera. Dziewczyny często tam piszą z kilkoma na raz.
Dobrze robisz, że usuwasz pary jeśli tylko ty ciągniesz rozmowę. Przynajmniej nie będziesz się nudził na spotkaniu z nimi, skoro nie umieją rozmawiać.
Na żywo sprawa wygląda inaczej, bo i rycerzy sporo mniej, a na imprezach ludzie są wyluzowani.
Jeśli masz dobry aparat, to strzel sobie kilka zdjęć przed lustrem w łazience lub windzie, wybierz najlepsze i starczy.
  • Odpowiedz
@Cartel22: już tłumaczę swoją logikę: na żywo nie jestem takim przeciętniakiem (bardziej spiardolenie umysłowe) - różowe się same pchają na żądło. Na tinderze zdjęcia mam nawet spoko, ale może właśnie jakby były dobre to loszki by miały lepszą motywację do gadki i spotkania?
  • Odpowiedz
@DanielAquarius: prosta rzecz a na nią nie wpadłem. Wrzuciłem właśnie samojebkę na której wyglądam bardzo dobrze (co prawda jest od ramion w górę), zobaczymy jak będzie brało, dzięki (òóˇ)
więcej nie wrzucę bo jak z kolei widzę laskę która ma większość selfie tylko nieznacznie zmieniając pozycję to mam obiekcje przed przesunięciem w prawo
  • Odpowiedz
@esistaus:
Skoro #!$%@? umysłowe, a jednak w każdą sobotę zaciągnąłeś jakąś do łóżka to chyba nic z tobą nie jest złego xd
Ile masz lat i w jakim wieku laski do ciebie podbijały?
Co do tindera to chyba najskuteczniejsze będą 3 zdjęcia, ale nie 3 selfiaki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strike_lucky: druga opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DuzyKot: ja 25, a te trzy w 21/24/i coś około 30. #!$%@? właśnie mam 3 zdjęcia, z czego jedno selfie, jedno całej sylwetki i jedno mniej więcej od cycków. Alkohol i inne substancje ułatwiają mi życie w weekendy, ale w ciągu tygodnia jest gorzej xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strike_lucky: czemu psuje? Jeśli kobieta wychodzi z konkretnym zamiarem to czym różni się od mężczyzny pod tym względem?
Ciesz się ze swojej różowej - to normalne odruchy zdrowego człowieka, a nie #!$%@? średniowiecze. A to że Ci to mówi tylko dobrze o niej świadczy. A kontrola nad sobą mierzy innymi w takich sytuacjach to coś co odróżnia nas od zwierząt, cnie?
Jak uwierzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strike_lucky: do rozśmieszenia to może dojść jak odpisują choć z minimalną dozą zaangażowania. A jeśli tego nie ma to się #!$%@?, bo na żywo to jest więcej opcji do rozegrania. Chyba zacznę się witać i zapraszać na picie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
1. 25 jak pisałem wcześniej, 199cm, rozmiar benka też mam podać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Powiedziałbym że 4/10
3. Nie, zaczęło się jak na filmach - w windzie
4. Nic nie stawiałem
5. Mirek nie zdradź swojej (òóˇ)

Skoro Ci tyle powiedziała to dlaczego miałaby kłamać o segzach? Zresztą Ty ją znasz, wiedziałbyś :D
Może tak ma Twoja różowa, może inne mają inaczej?
  • Odpowiedz