Wpis z mikrobloga

Chcialbym kiedys przeczytac autobiografie, Wielkiego Artysty jakim jest Rafatus..
kazda wybitna postac kiedys cos napisala, mysle ze zarobil by na tym w chuyyy siana.
a streszczenia streamow przywolaly by wspomnienia

(....)

- Pysiu, kochasz mnie? powiedz ze mnie kochasz!
nie reagowalem, zaciagnelem sie papierosem i wzielem ostatni lyk mietoweczki, patrzac sie bez emocji w kamerke przede mna.
Suke trzeba trzymac na dystans. To nie czas i miejsce na czule slowka.
- Rafciu no, mysiu pysiu. Jestes moim skarbem wiesz? powiedziala obejmujac mnie nachalnie.
Spojzalem na nia, czulem obrzydzenie i fetor wydobywajacy sie z kazdej jej dziury.
chwytajac mocno za wlosy, parsknelem z pogarda:
- Jestes zwykla szmata, Ty #!$%@?!
- Nie jestem #!$%@? !
- Zdradzilas mnie #!$%@?!
- Nie zdradzilam Pysiu, wyruchalam sie tylko na boku.. ale on nawet nie doszedl, nie bylo mu dobrze ! :(
Dalsza konwersacja byla zbedna, poziom inteligencji tej zdziry mnie przytlacza. Jestem Artysta,
poswiecam sie dla sztuki bedac z ta szmula, ale w moim sercu jest tylko jedna Kobieta... Agnes.. Ultra Agnes...
myslac o niej, postanowilem zadzwonic:
- Hej mordko! co tam slychac ?
- Czesc misiaczku !
zdarzylismy sie tylko przywitac, gdy nasza rozmowe przerwal ryk Marlenozaura:
- Nie gadaj z ta dziwka ! Aga #!$%@? wklada !
- Nie wyzywaj jej, nie gadam z dziwka..
- Gadasz ! ona Cie zranila prezesik, to wystawka, pamietasz co ona Ci robila? chciales skakac z poniatowskiego, wiesz jak mi Ciebie zal bylo?
odpowiedziala piskliwym glosem..
- Jeszcze slowo Ty #!$%@? i #!$%@? za drzwi !
- Pysiu, ona wyruchala Cie straponem w dupe ! miales blizny na ciele !
te slowa przywolaly wspomnienia.. i analne doznania z moja ukochana Agnes, a tej szmacie Marlenie nic do tego, czas wymierzyc kare!
Otworzylem kolejna butle mietoweczki i juz kilka lykow sprawilo ze przeobrazilem sie w krwiozercza modliszke.
z pozycji lezacej #!$%@? jej kopa na kask.
- Auuuaaa, Ty frajerze! krzyknela z placzem

(....)
#patostreamy
#rafatus
#danielmagical
  • 13
  • Odpowiedz
@niewytrzymiezaraz: Spojrzałem z nienawiścią na jej obsmarkaną twarz. Nie wiedziałem, że można wyglądać aż tak źle. Przywołałem w głowie obraz wydętych warg Agnes. Do rzeczywistości przywołał mnie dźwięk mojej nowiutkiej Motoroli. Tak, to on – „Wujek”… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niewytrzymiezaraz: Mistrzu pióra, bier shoty z naszym artystą i przekładaj je na epikę. Zostaniesz obsypany plusami i zapamiętany na tym tagu (jeśli tylko będziesz kontynuował). Może posil się jakimiś legendarnymi shotami (nie tylko analczyka) i pozwól nam przeżyć je na nowo.
  • Odpowiedz