Wpis z mikrobloga


To chyba pierwsza gra ZSRR, w której nie dostałem bęcków w '41 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Śmieszna sprawa, bo wcale nie chciałem rozpętać wojny. Zaatakowałem sobie Mandżuko jakoś w '39, które finalnie dołączyło do Osi. No i się zaczęło.

Faktem jest, że Niemcy w tej grze były stosunkowo upośledzone, przez parę lat trzymałem ich na froncie polsko-czechosłowacko-rumuńsko-jugosławiańskim, gdzie się powoli wykrwawiali, następnie zdobyłem Berlin i większą cześć Niemiec, ale nie pozwoliłem im skapitulować.

W tym czasie ja się spokojnie rozwijałem gospodarczo i militarnie.

Następnie wycofałem się z Europy Środkowej, którą Niemcy i Brytole momentalnie odbili i okopałem się na swojej domyślnej granicy. Tam dalej pozwoliłem się Niemcom wykrwawiać, mimo, że mieli praktycznie dwa razy tyle dywizji co ja.

A później to już wiadomo... ;-)

#hoi4
Pobierz Shavarus - ! Tak, wiem, noobek jestem, ale...

To chyba pierwsza gra ZSRR, w której...
źródło: comment_RGH86pNq7YqgQ4XcAfs0RG5stdiWNCCQ.jpg
  • 9
@frytaa: to dalej działa? W ten sposób grałem chyba z 2 lata temu i już było lekko mówiąc op, bo nawet Polską potrafiłem się w ten sposób obronić. Myślałem, że Paradox się tym zajmie a tu zonk.
@Tytyka: grałem na ostatnim patchu :D ale bez 2 ostatnich dlc i śmiga aż nie miło(bo myślałem że bedzie troche lepsza taktyka coś typu czołg piechota i arta w jednym )