Wpis z mikrobloga

Mirki mam w planach wybrać się za granicę wynajętym samochodem. Polecicie jakieś firmy do wynajmu takie, które po zwrocie samochodu nie zaczną ściągać kasy za wszystko co tylko możliwe? Wynajem na 2 tygodnie, segment B, lvl 23 here, student więc nie mam karty kredytowej i umowy o pracę tylko karta debetowa. Wiem, że mocno ogranicza mnie wiek i brak karty kredytowej. Myślę nad wykupieniem ubezpieczenia w firmie wynajmującej, żeby nie ściagali więcej kasy ode mnie i słyszałem też o opcji wykupienia ubezpieczenia dla wynajętego samochodu w zewnętrznej firmie. Brak ubezpieczenia wydaje mi się pakowaniem w bagno, później taka firma można ze wszystkiego zedrzeć kasę każdy odprysk na lakierze itp. może się mylę nie wiem dlatego pytam o poradę. Myślałem nad https://www.express.pl/ ale wydają się tani i szukam haczyka w umowie i nie mogę znaleźć.
#samochody #wynajemsamochodu #wakacje
  • 2
  • Odpowiedz
@mlotek2410: Sprawdź Budget. Miałem 2 razy raz w Polsce i raz za granicą. Miło wspominam współpracę. Na debetówce, bez niespodzianek. Przez internet masz podstawowe ubezpieczenie w cenie a na miejscu możesz pełne wykupić.
  • Odpowiedz
@mlotek2410 pracuje w expressie, nie ma żadnych haczyków. Jedynie to, że klasa b u nas jest w fatalnym stanie jeżeli chodzi o wyposażenie -stare Micry,yarisy i baleno. Weź dodatkowe ubezpieczenie dla swojego spokoju, mimo że jak sprawdzamy auto po zwrotach szukamy tylko poważnych zarysowań, wgniotek itp nie opyla nam się obciążać klienta, gdyż w 99% przypadkach na twoje auto czeka już następny klient. Wyjazd za granicę kosztuje dodatkowo jednorazowo 50 zł, jeżeli
  • Odpowiedz