Wpis z mikrobloga

a co ma jedno wspólnego z drugim? Jakie znaczenie ma to, że ktoś czegoś jeszcze nie dostał. Kto tu ma trzy lata?


@ravelb: Ty tak serio? Jak dostaniesz to dostaniesz. Ja zamawiałem 3 miesiące temu i szedł od zamówienia 40 dni.
@ravelb: ale jakie to ma znaczenie czy komuś wysłali? Paczka i tak idzie do Niemiec, gdzie później otrzymujesz tracking od firmy kurierskiej. Tracking jaki obecnie dostałeś jest fejkowy. Czasami jest tak, że osoby, które później zamówiły od Ciebie dostają paczkę szybciej. Więc musisz czekać, a nie szukać informacji czy komuś wysłali.
Po drugie kupiłeś telefon w szczycie zakupów, więc nie zdziwię się jak dostaniesz paczkę za 2 miesiące.
https://alipaczka.pl/statystyki/pro/
@Neaopoliti:Nie musisz mi takich rzeczy tłumaczyć, kupiłem już od chińczyków ok 50 telefonów więc wiem pewnie lepiej od Ciebie o co chodzi z wysyłką. Zadałem tylko jedno proste pytanie.
@ravelb: ok, ale kompletnie nie rozumiem. Masz bardzo duże doświadczenie (50 telefonów), a pytasz się o wysyłkę w szczycie, gdzie wiesz, że w obecnym okresie mogą wysłać nawet do miesiąca czasu. I to, że komuś wyślą to nie znaczy, że Tobie też powinni. Z ciekawości sprawdziłem i rok temu na 11.11 wysłali mojego oneplusa 6 dokładnie 29.11, a telefon otrzymałem 22.12, czyli 1,5 miesiąca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ravelb: Ja w zeszłym roku zamówiłem OP6T 11.11 i do połowy stycznia mi nie wysłali, wziąłem cashback i mam ich w dupie nigdy więcej nic nie kupię w tym ciulowym sklepie.