Wpis z mikrobloga

Głupią rozkminę mam
właśnie jechałem sobie autem po #katowice - natrafiłem na idącą w dziwnym kierunku staruszkę (75+) z torebką (nic dziwnego, oprócz godziny). I cały czas mam zagwozdkę czy nie powinienem zadzwonić na policję (zatrzymałem się, poczekałem czy pani idzie dalej ale w lusterku nie było jej widać, więc zrezygnowałem z zajmowania WCPR) - wiem, że by to zapewne olali skoro do gościa biegającego z maczetą po głównym deptaku w Kato jechali godzinę (zgłoszenie niezasadne, jak przyjechali nikogo z maczetą nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Niby normalny spacer, ale też wiek w którym dość powszechna są choroby neurodegeneracyjne

#kiciochpyta
  • 21
  • Odpowiedz
Daj sobie siana z tym zgłaszaniem bo niepotrzebnie się zbłaźnisz.


@Floyt: też tak myślę, chociaż jak przechodziła przez jezdnię to nie wyglądała na taką co kuma 100% otoczenia - ustąpiłem jej pierwszeństwa na pasach - a pani w poprzek drogi ścieżką rowerową idzie
  • Odpowiedz
@Floyt: do jeżdżenia samochodem? Pierwsze słyszę. Mógł ktoś sobie zdać prawko choćby w latach 50 i jeździ na nim dalej bez żadnych badań, to jest chore wiem ale tak jest. Moim zdaniem po przekroczeniu wieku emerytalnego powinno się przechodzić badania co roku ale nie ma takich wymogow
  • Odpowiedz
@Andi128: Może coś się pozmieniało w prawkach, ale dawdniej po przekroczeniu wieku chyba 75+ miałeś komplet badań czy się nadajesz. Coś #!$%@?ło mi się w przepisach?
  • Odpowiedz