Wpis z mikrobloga

@janushek ale w jaki sposób? XD można zdobyć rakietnice? No chyba nie XD, mnie zastanowił fakt jak zwiazalem wszystkich w bazie i zabrałem im samochód, więc mogłem ich zabić rozjezdzajac? ale balem się to zrobić, bo gdyby powstała rozpróżnia i przyzwalbym wynurzonych? Zastanawia mnie co by się stało wtedy
można zdobyć rakietnice? No chyba nie


@Anon2139: ja nic nie mówię ale... XD

Zastanawia mnie co by się stało wtedy

Tak jak napisałeś, byłby krater jeśli nie pozbędziesz się ciał

I nie miałem na myśli dosłownie zniszczyć tylko po prostu oczyścić ten rejon z mułów, podobno można tak załatwić BT żeby Cię zaprowadziły do bossa i potem znikają
Ale nie wiem, sam tego nie sprawdzałem jeszcze
@janushek to o BT to prawda, widziałem przez przypadek na YT, a serio z tym kraterem nie zmyslasz? XD Jak to prawda to naprawdę chylę czoła przed kojima za takie napracowanie, to masz odpowiedź jak pozbyć się obozowiska XD, ja w ostatniej chwili zatrzymałem samochód XD
@janushek: co do bt to wystarczy zostawić paczki na boku ( poza granatami) dać się złapać bt i nie walczyć, przelecisz trochę po ziemi i pojawi się boss. Rozwalasz go i masz spokój plus sporo kryształów
@cyrkon zostawić na boku, w sensie zostawić na ziemi i potem wrócić po nie? A co jak w trakcie walki granaty mi się skończą? XD Będą mi rzucać duchy innych graczy?