Wpis z mikrobloga

Gram w #hearthstone na androidzie, jakiś czas temu przestałem bo mi kilka razy grę wylaczylo w trakcie areny/rankingówki - przysłowiowy #!$%@? mnie strzelił po którymś razie.
Wróciłem teraz zobaczyć tą ustawkę i spoko się gra, problem w tym że im dłużej trwa rozgrywka tym bardziej gra mi laguje i przycina/zamula. Robi to do tego stopnia że pod koniec partii nie jestem w stanie w czasie się wyrobic w karczmie Boba. Kolejna rozgrywka za to tnie się już od samego początku tak bardzo że nie da się praktycznie grać.
Macie jakiś patent na to? Gram na Galaxy s8 i wcześniej nie miałem jazd z wyłączeniem się gry czy cięciem się. Teraz, po którejś aktualizacji optymalizacja jest jakaś #!$%@?.
  • 5
@swecy_mje_plendzo: heh prawdę mówiąc to na kompie też przestałem grać, z tego samego powodu - gra się wieszała na maxa, a potem okazało się, że któryś kolejny patch jest niekompatybilny z moim systemem i tyle, gra się nie włącza, sajonara. przeszedłem na androida, nie minęło pół roku i praktycznie to samo. teraz gram na iOS, bo i tak miałem zmieniać telefon, więc to się jakoś zgrało. pewnie do czasu :p
@swecy_mje_plendzo: Miałem to samo kiedy grałem z pół roku temu mech warriorem gdzie gra potrafiła trwać 20+min. Im dłużej trwała gierka tym bardziej lagowało. Nie dało się grać. Po jakimś czasie zmieniłem telefon na lepszy i problem jak ręką odjął. Jednak widzę, że masz Galaxy s8 ( lepszy od mojego ) więc problem może leżeć gdzieś indziej.